انسداد 20 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب، محور کندوان تا 14 فروردین مسدود است

به گزارش جعبه مهر، به گزارش تجارت نیوز، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین شرایط جاده ها، گفت: در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است، اما مردم حتماً از انجام هر گونه سفر خودداری نمایند.

انسداد 20 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب، محور کندوان تا 14 فروردین مسدود است

وی اضافه کرد: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا فقط ورود افراد بومی و ساکن هر شهر طبق کارت ملی، پلاک و بیمه نامه خودرو به آن شهر مجاز است.

انسداد محور کندوان تا 14 فروردین

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز، فیروزکوه، منطقه یک آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.

محرابی نیا با اشاره به اینکه محور کندوان تا ساعت 7 روز پنج شنبه 14 فروردین مسدود است، اضافه کرد: در حال حاضر در محور فیروزکوه شاهد بارش باران هستیم.

وی گفت: همچنین دوربین های نظارت تصویری بارش برف و باران در جاده های استان های گلستان و سمنان و همچنین بارش باران در جاده های استان های مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی نشان می دهد.

رصد تردد خودرو در جاده ها به وسیله 2327 دستگاه ترددشمار

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: رصد تردد خودروها در جاده ها به وسیله دوربین های نظارت تصویری و 2327 دستگاه ترددشمار جاده ای انجام می گردد که بر این اساس در شبانه روز گذشته تردد در جاده ها نسبت به روز قبل 1.2 درصد افزایش نشان می دهد همچنین وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها در این مدت 16.4 درصد بود و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور

محرابی نیا با اشاره به کاهش چشمگیر سفر و تردد خودرو در جاده ها، گفت: در آزادراه های پرترددی نظیر کرج - تهران و کرج - قزوین نیز ترددها کاهش یافته است با این حال در شبانه روز گذشته آزادراه کرج - تهران، آزادراه کرج - قزوین و آزادراه قزوین - کرج به ترتیب پرترددترین جاده های کشور بودند.

ممنوعیت تردد محموله های ترافیکی تا ساعت 7 روز 16 فروردین

وی گفت: تردد محموله های ترافیکی دارای مجوز تا ساعت 7 روز شنبه 16 فروردین در جاده های کشور ممنوع است.

انسداد 20 محور به دلیل سیلاب و نبود ایمنی

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر 20 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب مسدود است که در این باره می توان به محورهایی نظیر شمشک - دیزین، وازک - بلده در مازندران، جاده پونل - خلخال، منطقه 4 آزادراه تهران - شمال، محور ایرانشهر - خیرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان و محور ایرانشهر - مهرستان در جنوب سیستان و بلوچستان اشاره نمود.

منبع: فارس

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 1 خرداد 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 5506

به "انسداد 20 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب، محور کندوان تا 14 فروردین مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 20 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب، محور کندوان تا 14 فروردین مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید