سیدعباسی: گل اول استقلال آفساید بود و پنالتی شان هم به اشتباه گرفته شد، اگر به یک تیم خصوصی کمک نمی کنید باعث دلسردی نشوید

به گزارش جعبه مهر، مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: تیم ما به نحو احسن مسائل تاکتیکی را در بازی با استقلال انجام داد، اما در بحث داوری باید بگویم صد درصد گل اول استقلال آفساید بود و پنالتی آنها هم به اشتباه گرفته شد.

سیدعباسی: گل اول استقلال آفساید بود و پنالتی شان هم به اشتباه گرفته شد، اگر به یک تیم خصوصی کمک نمی کنید باعث دلسردی نشوید

به گزارش خبرنگاران، داود سیدعباسی پس از تساوی 2 - 2 تیم شهر خودرو مقابل استقلال گفت: قبل از هر چیز می خواهم یک خسته نباشید جانانه به بازیکنان جوان شهر خودرو بگویم که یک بازی خوب و تاکتیکی مقابل استقلال به نمایش گذاشتند. ما تیمِ غالب زمین بودیم و موقعیت های خوبی ایجاد کردیم. تنها حسرت ما این است که نتوانستیم با پیروزی زمین را ترک کنیم.

وی درباره داوری این بازی خاطر نشان کرد: همه چیز واضح و روشن بود. بعضی وقت ها یکسری مسائل از دست مربی خارج است. آقای بختکمک زاده معذرت خواهی کرد که نتوانست به نشست خبری بیاید، چون حالش خوب نبود. یکسری مسائل از دست مربی خارج می شود. تیم ما به نحو احسن مسائل تاکتیکی را انجام داد، اما در بحث داوری باید بگویم صد درصد گل اول استقلال آفساید بود و پنالتی آنها هم پنالتی نبود. قبل از صحنه پنالتی روی بازیکن ما در پشت محوطه جریمه خطا قطعی شده بود و خیلی راحت از کنار این مسائل گذشتند. البته خطای داوری بخشی از بازی است و همیشه باشگاه شهر خوردو به این مسئله تمکین و از تصمیمات اطاعت کرده است. متأسفانه همیشه هم ضرر کرده ایم.

مربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه آیا عقب کشیدن باعث گل خوردن تیمش نشد، بیان نمود: وقتی مقابل تیمی مثل استقلال در یک دیدار شش امتیازی بازی می کنید، زمان هایی از بازی مشخص کننده است. با حرف شما موافقم، ولی استقلال یک تیم خوب و قابل احترام است و فشار زیادی روی تیم ما آورد. صحنه بدی نبود و روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم. همیشه روی این موضوع ضعف داشته ایم. باید بازی را مدیریت می کردیم که خیلی خوب در حال انجام آن بودیم، ولی روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم که البته اعتقاد دارم آن صحنه آفساید بود.

سیدعباسی درباره دو بازی آینده شهر خودرو گفت: امروز هم خیلی بازی سرنوشت سازی برای ما بود، اما به راحتی دو امتیاز آن از تیم ما گرفته شد. باز هم تیم شهر خودرو به راهش ادامه می دهد. در طول فصل از این مسائل بسیار داشته ایم، ولی همیشه برگشته ایم. سعی می کنیم حقانیت فوتبالی خود را اثبات کنیم.

در ادامه این نشست خبری جواد طاری بخش مدیررسانه ای تیم فوتبال شهر خودرو درباره داوری این بازی گفت: قبل از بازی هم گفته بودیم که چطور ممکن است دو روز قبل از بازی ما داور به یکباره تغییر کند؟ قبلاً موعد بنیادی فر را اعلام کرده بودند، ولی بعد از آن آقای کاظمی اعلام شد. سازمان لیگ باید توضیح دهد که چه دلیلی دارد برای بازی چنین مهمی داور بازی به یکباره عوض می شود. ما قبل از بازی گفتیم نگران هستیم, چرا به این موضوع رسیدگی نکردند؟ کسی می تواند بگوید حق شهر خودرو پایمال شده است و باید حقش را برگردانند؟ کاظمی در زمین فقط با ما دشمنی داشت. تیم شهر خودرو با اینکه میزبان بود، ولی در این بازی مثل میهمان بود. چه دلیل دارد که اینقدر راحت سر تیم ما در شهر خودمان ببرند.

سیدعباسی در ادامه یادآور شد: تیم ما بخش خصوصی است و خواهش می کنم اگر کمک نمی کنند باعث دلسردی نشوند. اجازه دهند این چرخه در فوتبال ما باشد، چون تیم های خصوصی نیاز به انگیزه دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7024

به "سیدعباسی: گل اول استقلال آفساید بود و پنالتی شان هم به اشتباه گرفته شد، اگر به یک تیم خصوصی کمک نمی کنید باعث دلسردی نشوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدعباسی: گل اول استقلال آفساید بود و پنالتی شان هم به اشتباه گرفته شد، اگر به یک تیم خصوصی کمک نمی کنید باعث دلسردی نشوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید