شرکت های خلاق تا 600 میلیون ریال یارانه سود تسهیلات می گیرند

تهران- خبرنگاران- معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور دستیابی به اهداف صادراتی در جهت توسعه صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان و خلاق به شرکت های فعال در این حوزه یارانه سود تسهیلات تا سقف 600 میلیون ریال اعطا می نماید.

شرکت های خلاق تا 600 میلیون ریال یارانه سود تسهیلات می گیرند

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی خبرنگاران از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در چارچوب سیاست های مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، این یارانه به وسیله صندوق های پژوهش و فناوری منتخب پرداخت شده و به تسهیلات دریافتی با موضوع صادرات و انتقال فناوری شرکت های دانش بنیان و خلاق، از بانک ها، صندوق ها و نهادهای اقتصادی تعلق می گیرد.

یارانه سود تسهیلات مبلغی تا سقف 60 میلیون تومان است که در صورت دریافت تسهیلات صادراتی یا انتقال فناوری از بانک ها، صندوق ها و نهادهای اقتصادی و رعایت شرایط مندرج در مصوبه یارانه تسهیلات، شرکت مشمول استفاده از آن یارانه خواهد شد.

شرکت های برتر صادراتی تا سقف 611 میلیون ریال و تنها برای قراردادهای انتقال فناوری و شرکت های توانمند صادراتی تا سقف 611 میلیون ریال و شرکت های دارای پتانسیل تا سقف 411 میلیون ریال امکان استفاده از مبلغ یارانه سود تسهیلات را دارند.

به همین منظور متقاضیان (شرکت های خلاق صادراتی) پس از مطالعه و احراز شرایط دستورالعمل اعطای سود تسهیلات می توانند درخواستشان را به وسیله پرونده کاربری خود در سامانه bizservices.ir ارسال نمایند.

رشد صادرات، اولین محموله صادراتی، حضور در کشور جدید، صادرات محصول جدید، ایجاد زیرساخت در کشور خارجی (دفتر کار، انبار، واحد تولیدی)، انعقاد قرارداد انجام پروژه در کشور خارجی، کسب رتبه های ملی، استانی و بخشی در حوزه صادرات، انتقال فناوری و سایر موارد به تشخیص مرکز از جمله محورهای اصلی معیارهای محاسبه اعطای یارانه است.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی air.ir/dvVF مراجعه نمایند.

علمی ** 9340** 1055

منبع: ایرنا
انتشار: بروزرسانی: 26 تیر 1398 شناسه مطلب: 1675

به "شرکت های خلاق تا 600 میلیون ریال یارانه سود تسهیلات می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های خلاق تا 600 میلیون ریال یارانه سود تسهیلات می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید