علیرضا بیرانوند: بولیوی تیم دست وپابسته ای نبود

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است حریف تدارکاتی امشب تیم ملی به هیچ وجه حریف دست وپابسته ای نبوده است.

علیرضا بیرانوند: بولیوی تیم دست وپابسته ای نبود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی دو بر یک تیم ملی ایران مقابل بولیوی در دیدار تدارکاتی ، گفت: خدا را شکر بازی بسیار خوبی بود، تبریک می گویم به مردم و بانوانی که در استادیوم حاضر بودند. خیلی خوشحالم که امروز بانوان در استادیوم حاضر شدند و دیدید که هیچ مسئله ای هم به وجود نیامد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و در مسابقات لیگ و سایر بازی های تیم ملی بانوان در استادیوم حضور داشته باشند. آنها فقط تیم ملی را تشویق کردند و مردم هم به خوبی مراعات کردند.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره عملکرد بولیوی گفت: تیم دست وپابسته ای نبود و تیم ما را اذیت کرد. درست هست که ما یک فیفا دی را از دست داده ایم، اما بازی مقابل بولیوی برای ما مفید بود.

بیرانوند راجع به اینکه سایر رقبای ایران در جام ملت های آسیا با تیم های صاحب نامی بازی تدارکاتی برگزار می نمایند، مطرح کرد: وقتی نمی توانیم با تیم های بزرگ بازی کنیم دیگر چه می گردد کرد؟ از لحاظ مالی، اقتصادی و همچنین شرایط کشور نمی توانیم با تیم های بزرگ بازی داشته باشیم. این دیگر دست ما نیست، این شرایط از قبل جام جهانی هم وجود داشت و همین اتفاقات آن زمان نیز رخ داد.

وی گفت: بازی های خوب مان فقط با تیم ملی ترکیه و روسیه بود و گرنه سایر بازی ها در حد همین بازی بود. ونزوئلا، تونس و پاناما حریفانی بودند که ما پیش از جام جهانی با آنها بازی کردیم، چون نمی توانیم و شرایطش هم وجود ندارد، شرایط برای فدراسیون فوتبال سخت است، اما با این حال باید بگویم بازی با تیم هایی مانند بولیوی یاری زیادی به ما می نماید. در ادامه هم بازی های خوبی داریم که امیدوارم به خوبی محک بخوریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 30 بهمن 1397 شناسه مطلب: 488

به "علیرضا بیرانوند: بولیوی تیم دست وپابسته ای نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا بیرانوند: بولیوی تیم دست وپابسته ای نبود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید