فوتبال دنیا، مایکل کریک: مورینیو و فرگوسن جزو 5 مربی برتر 30 سال اخیر هستند

فوتبال دنیا - مایکل کریک معتقد است سرالکس فرگوسن و ژوزه مورینیو جزو پنج مربی برتر 30 سال اخیر دنیا فوتبال هستند.

فوتبال دنیا، مایکل کریک: مورینیو و فرگوسن جزو 5 مربی برتر 30 سال اخیر هستند

به گزارش خبرنگاران، مایکل کریک که پس از اعلام بازنشستگی در تابستان اخیر، به عنوان دستیار ژوزه مورینیو در منچستریونایتد فعالیت خود را ادامه داد، در گفت وگو با نشریه دیلی میل گفت: وقتی مردم از من می پرسند که ژوزه چطور انسانی است و چه چیزی به منچستریونایتد آورده است؟ در پاسخ می گویم روحیه برتر ی جویی ژوزه بیشتر از هر چیزی نظر مرا به خود جلب نموده است. او خیلی وقت است که این را ثابت نموده. شما می دانید که مورینیو از کجا به این صندلی رسیده است.

وی اضافه نمود: مورینیو در منچستریونایتد هم موفق به کسب عناوین قهرمانی شده است و اکنون کوشش می کنیم تا دوباره عناوین قهرمانی را به اولدترافورد بازگردانیم. به عنوان مربی نمی توان دستاوردهای او را نادیده گرفت. ژوزه در جمع بهترین مربیان دنیا است. خوشبختانه من سابقه کار با بهترین مربیان 25 یا 30 سال اخیر دنیا را دارم. اگر قرار باشد سه مربی یا پنج مربی برتر دنیا را انتخاب کنیم، دو نفر از آنها ژوزه مورینیو و سرالکس فرگوسن هستند. من خوش شانس بوده ام که تجربیاتی از این دو مربی کسب نموده ام.

کریک در پاسخ به این پرسش که فکر می کنی که روزی بتوانی در مربیگری در مسیر سرالکس و مورینیو گام برداری؟، گفت: من فکر می کنم که زمان این را نشان خواهد داد، اما واقعاً سخت است که بشود چنین مسیری از خود به جای گذاشت. با این وجود دوست دارم که دوره مربیگری همچون سرالکس و ژوزه داشته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، مایکل کریک: مورینیو و فرگوسن جزو 5 مربی برتر 30 سال اخیر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، مایکل کریک: مورینیو و فرگوسن جزو 5 مربی برتر 30 سال اخیر هستند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید