هشدار مدیرعامل فولاد به توطئه گران با بحث صغر سن و کارتهای جعلی

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، باخت فولاد به پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال علاوه بر حواشی این مسابقه، کادر فنی و مدیریتی باشگاه فولاد را هم تحت فشار قرار داد. سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد امروز با انتشار پیامی از جواد نکونام سرمربی این تیم قاطعانه حمایت کرد.

هشدار مدیرعامل فولاد به توطئه گران با بحث صغر سن و کارتهای جعلی

آذری همچنین پیغام دیگری منتشر کرد و به کسانی که علیه فولاد توطئه و سپس مظلوم نمایی می نمایند هشدار داد. به نظر می رسد مخاطب آذری نفراتی مثل سینا مریدی بازیکن کنار گذاشته از فولاد باشد که چند روز پیش با انتشار پیغامی، مسائلی را در این مورد توضیح داده بود. مخاطب مطلب آذری همچنین می تواند بعضی از پیشکسوتانی باشد که در روزهای اخیر به شدت علیه وی و جواد نکونام موضعگیری نموده اند.

آذری با اشاره به بحث کارتهای جعلی خدمت، صغر سن بازیکنان آموزشگاه فولاد، شکستن سر حسین فرکی سرمربی پیشین فولاد در خوزستان از سوی بعضی از طرفداران فولاد و… به صورت غیر مستقیم پاسخ منتقدان را داده است.

پیغام مدیرعامل باشگاه فولاد به این توضیح است:

کسی که بخواهد با مظلوم نمایی و گریه و زاری گناهش را بپوشاند می گویند پیش از چوب، غش و ریسه رفته است. این حکایت جالب توضیح حال این روزهای بعضی در باشگاه ما است، کسانی که از نجابت کادر فنی و مدیریت باشگاه سوء استفاده می نمایند و با مظلوم نمایی در پی ضربه زدن به ساختار باشگاه و تیم های فولاد هستند.

به همه آنها می گویم حرمت امامزاده به متولی آن است و مدبرانه به شما نصیحت می کنم دست از توطئه و مظلوم نمایی بردارید چون گفتن حقایق درباره شما عواقبی برایتان خواهد داشت که شاید جبران پذیر نباشد.

طرفداران واقعی فولاد یادشان نمی رود که چطور شما با همین شعارهای پوپولیستی، فولاد را سال ها از آسیا دور کردید. یادشان نمی رود به مربی بومی و غیر بومی، خارجی و داخلی رحم نکردید، سر شکستید و هزاران داستان دیگر نوشتید تا جایی که بازیکن سالاری، داستان های صغر سنی، کارت های تقلبی سرانجام خدمت، همه و همه حاصل این تفرقه انگیزی ها شد و تاوان آن را فولاد داد.

این آخرین بار است که به همین حد بسنده می کنم. من اصول را فدای مصلحت نمی کنم. حقایق را به مردم می گویم تا ببینیم صندلی چه کسی مردمی تر است، شما یا باشگاه فولاد! آقایانی که تیم را ابتدای فصل رها کردید و با باشگاه های دیگر وارد مذاکره شدید چرا به مردم نمی گویید آن باشگاه ها شما را نخواستند؟

دست از مظلوم نمایی برندارید مجبوریم برای احقاق حق فولاد، مطالبی را بگوییم که برای توطئه گران خوشایند نیست. پس پیش از چوب، غش و ریسه نروید. چوب هنوز بالاست و پائین نیامده و نگذارید پائین بیاید. طرفداران راستین فولاد حق دارند بدانند که علیرغم این همه کوشش چرا بعضاً نتیجه دلخواه را نمی گیریم. این را بدانند که نهایتاً پرچم فوتبال باز هم در دست پرتوان فولاد است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8965

به "هشدار مدیرعامل فولاد به توطئه گران با بحث صغر سن و کارتهای جعلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مدیرعامل فولاد به توطئه گران با بحث صغر سن و کارتهای جعلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید