واشنگتن فرزندان مقامات ایرانی را از آمریکا اخراج می نماید

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، اظهار داشت که این وزارتخانه موضوع اخراج فرزندان مقامات جمهوری اسلامی از این کشور را آنالیز می نماید.

واشنگتن فرزندان مقامات ایرانی را از آمریکا اخراج می نماید

به گزارش مهر، برایان هوک نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، در یک پیغام ویدئویی که در صفحه توئیتر وزارت خارجه آمریکا منتشر شد، تحصیل فرزندان مقامات ایرانی در ایالات متحده را یک نمونه دیگر از ریاکاری دانست.

هوک اضافه نمود: در حالی که ایرانی ها شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند خانواده های خود را به کشور به اصطلاح شیطان بزرگ می فرستند تا با استفاده از پول مردم ایران در آنجا زندگی و تحصیل نمایند.

وی گفت: می توانم بگویم ما داریم روی این مسئله کار می کنیم در حالی که من نمی توانم درباره پرونده های افراد یا گفتگوهایمان درباره سیاست داخلی مان صحبت کنم.

شبکه ان بی سی اخیرا خبر داده بود که خانواده های آمریکایی های زندانی در ایران در نامه ای از دولت دونالد ترامپ خواسته اند که ویزای فرزندان مقامات که در آمریکا حضور دارند را لغو کند.

پیش از آن در روز 10 مرداد یکی از مقامات سابق از ترامپ خواسته بود تا فهرست بستگان مقامات ایرانی را که در ایالات متحده زندگی می نمایند یا کارت اقامت دائم (گرین کارت) دارند، منتشر کند.

52310

منبع: خبرآنلاین

به "واشنگتن فرزندان مقامات ایرانی را از آمریکا اخراج می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واشنگتن فرزندان مقامات ایرانی را از آمریکا اخراج می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید