واعظی: از گسترش همکاری فعالان اقتصادی ایران وترکیه حمایت می کنیم

به گزارش خبرنگاران، محمود واعظی که در رأس هیأتی اقتصادی-سیاسی برای دیدار و مصاحبه با مقامات عالی رتبه ترکیه به منظور انجام مقدمات دیدار آتی رؤسای جمهور دو کشور به ترکیه سفر نموده است، روز جمعه به طور جداگانه با جمعی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران ایرانی و ترکیه ای دیدار کرد.

واعظی: از گسترش همکاری فعالان اقتصادی ایران وترکیه حمایت می کنیم

وی استفاده حداکثری از فرصت ها و توانمندی های موجود در ایران و ترکیه را در توسعه مناسبات فی مابین حائز اهمیت دانست و بر لزوم حمایت همه جانبه دو دولت از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران دو کشور تاکید نمود.

رئیس دفتر رئیس جمهور در این نشست ها با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های موجود در ایران و ترکیه بر ضرورت کوشش دو دولت در راستای تسهیل همکاری ها و سرمایه گذاری فعالان اقتصادی دو کشور در راستای منافع متقابل تاکید نمود.

واعظی گفت: امروز فرصت های خوب سرمایه گذاری در بخش های مختلف در ایران فراهم است و از حضور فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران ترکیه در اجرای این پروژه ها استقبال می کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین با اشاره به نیروی انسانی توانمند و متخصص در ایران، اضافه کرد: آمادگی داریم تا در راستای انتقال تجربیات و گسترش همکاری های مشترک، زمینه های لازم را برای حضور فعالان اقتصادی ایرانی در پروژه های ترکیه فراهم کنیم.

در این نشست های جداگانه فعالان اقتصادی ایرانی در ترکیه و سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ترکیه ای علاقه مند به همکاری و مشارکت در اجرای پروژه های کشورمان در بخش های مختلف به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود با رئیس دفتر رئیس جمهور پرداختند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واعظی: از گسترش همکاری فعالان اقتصادی ایران وترکیه حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: از گسترش همکاری فعالان اقتصادی ایران وترکیه حمایت می کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید