آخرین ارسال ها در وبلاگ های جعبه مهر

ایزدپناه: کریستیچوویچ و 2 بازیکن خارجی طی چند روز آینده به تمرینات اضافه می شوند

سرپرست شاهین شهرداری گفت: مسئله ای برای بازگشت سرمربی کروات و 2 بازیکن خارجی به ایران وجود ندارد و تلاش می کنیم آن ها در اردوی تهران به تیم اضافه شوند.

15 مرداد 1399

چند درصد جمعیت کشور کرونا خواهند گرفت؟

مینو محرز عضو کمیته کشوری مقابله با کرونا، در خصوص آخرین شرایط پلاسما درمانی در کشور بیان نمود: تعداد زیادی از بیماران مبتلا به کرونا که بهبود یافتند و آنتی بادی خوبی داشتند، پس از بهبودی با استفاده از پلاسماهایشان به بهبودی دیگران نیز کمک کردند و این...

15 مرداد 1399

تویوتا قایقی با سوخت هیدروژنی می سازد

شرکت ژاپنی یانمار سازنده موتورهای دیزلی از همکاری با تویوتا برای تولید قایق هایی با سوخت هیدروژنی خبر داده است. امید می رود این قایق ها با استقبال عمومی روبرو شود.

15 مرداد 1399

واکنش طباطبائی به شائبه قطع همکاری اسپانسر فدراسیون بسکتبال

رئیس فدراسیون بسکتبال ایران گفت: هیچ ناراحتی میان ما و اسپانسر وجود ندارد، اسپانسر فدراسیون تنها درخواست دارد که بر اساس بندهای قراداد، مدت زمان این همکاری 6 ماه تا یک سال افزایش یابد.

15 مرداد 1399

تلفن هوشمند HTC Exodus که می تواند ارز دیجیتال استخراج کند

پس از معرفی گوشی موبایل HTC Exodus، این تلفن هوشمند به زودی برنامه مخصوص خود برای استخراج ارز دیجیتال را دریافت خواهد کرد و به دارندگان آن اجازه می دهد تا در صورت متصل یا غیرمتصل بودن بتوانند ارز Monero Crypto استخراج کنند. برنامه DeMiner که توسط Midas Labs طراحی شده است،...

15 مرداد 1399

نگاه داستانی یا نگاه نمایشگاهی

خبرنگاران ، محمد حنیف: دوشنبه دوازدهم خرداد ماه در جلسه تکریم مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و معارفه سرپرست جدید، اعلام شد که تا یک ماه دیگر ادغام بنیاد مذکور، خانه کتاب و مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی اجرا خواهد شد. هر چند هدف اصلی این طرح،...

15 مرداد 1399

برگزاری امتحانات مدارس عشایری خوزستان همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی

خبرنگاران/خوزستان سرپرست آموزش و پرورش عشایری خوزستان از برگزاری امتحانات حضوری با رعایت تمام نکات بهداشتی در استان خبر داد.

15 مرداد 1399

آشنایی با نوعی پارکینگ مکانیزه زیر زمینی

یک پارکینگ مکانیزه جالب ساخته شده است که محیط زیادی را اشغال نمی کند و ظرفیت پارک خودروها را سه برابر می کند.

15 مرداد 1399

7 کشته در تیراندازی در آلابامای آمریکا

حمل سلاح گرم که به شدت مورد حمایت انجمن ها و لابی های حمل سلاح در سراسر آمریکا است بعنوان یکی از تهدیدات عظیم برای شهروندان آمریکایی شناخته می گردد.

15 مرداد 1399

خبرنگاران 11 هکتار از مراتع و اراضی ملی زنجان برطرف تصرف شد

زنجان - خبرنگاران - مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: طی 2 ماه نخست سال جاری 11 هکتار از مراتع و اراضی ملی تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست این استان برطرف تصرف شد.

15 مرداد 1399

تجربه جدید بازدید از موزه های واتیکان

بازدید از موزه های واتیکان که در کنار آثار باستانی رومی و مصری خانه بعضی از نفیس ترین آثار هنری رنساس نیز هستند، اکنون فقط با رزرو بلیت به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

14 مرداد 1399

توافق پنهانی عربستان سعودی و آمریکا برای یاری نمایشی به یمن

منابع مطلع در سازمان ملل می گویند عربستان سعودی و آمریکا توافق نموده اند که یاری های جمع آوری شده در نشست دیروز ریاض نباید به مناطق تحت کنترل دولت نجات ملی برسد.

14 مرداد 1399

63 بیمار مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته جان خود را از دست دادند ، شناسایی 167156 بیمار کووید 19 تا به امروز

به گزارش خبرنگاران، کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت در تشریح آخرین شرایط بیماری کووید 19 در کشور، گفت: از دیروز تا امروز 16 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 886 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.

14 مرداد 1399

آخرین خبر از شرایط اجرای طرح ترافیک تهران

مشاور شهردار تهران به تشریح آخرین شرایط اجرای طرح ترافیک در تهران پرداخت.

14 مرداد 1399

خبرنگاران چشم سگ؛ زیستن رنج، بدون رستگاری

تهران- خبرنگاران- مجموعه داستان چشم سگ، روایتی از مهاجران افغانستانی است که هیچ امیدواری در آن دیده نمی گردد، روایت چشمان باز نویسنده ای که رنج را زیسته است.

14 مرداد 1399

شورای امنیت ملی افغانستان از آزادی 710 زندانی دیگر طالبان خبر داد

بر اساس اعلام مقامات امنیتی افغانستان، در دو روز گذشته بیش از 700 زندانی طالبان از زندان های این کشور آزاد شده اند.

14 مرداد 1399

عربستان، آیا سرمایه گذاری های خارجی سعودی در بحبوحه کرونا اقتصاد آن را نجات می دهد؟

عربستان در بحبوحه کرونا اقدام به انجام سرمایه گذاری در شرکت های خارجی کرده که با توجه به تاثیر منفی حواشی شیوع این ویروس بر شرکت ها٬ نمی توان بازده مثبتی برای اقتصاد سعودی از این راه پیش بینی کرد.

14 مرداد 1399

پسربچه 10 ساله در رودخانه جلایر غرق شد

خبرنگاران/مرکزی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه از غرق شدن یک پسربچه 10 ساله در رودخانه جلایر اطلاع داد.

14 مرداد 1399

آبرسانی به روستاییان هر دوماه یکبار

بخشدار مرکزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: بسیاری از خانوارهای ساکن روستایی و عشایری با مسائل فراوانی در حوزه تامین آب آشامیدنی روبرو هستند و در بعضی روستاها هر دو ماه یکبار آبرسانی به صورت سیار و باتانکر انجام می گردد.

14 مرداد 1399

ایمن سازی جهت روستای مایان شهرستان دامغان

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دامغان از ایمن سازی جهت خروجی روستای مایان اطلاع داد.

14 مرداد 1399
تعداد: (5185)