همه اخبار و مقاله ها

خبرنگاران ساخت مدرسه 6 کلاسه در شهرک علوی ساوه با مشارکت خیران شروع شد

ساوه - خبرنگاران- عملیات اجرایی برای ساخت یک باب مدرسه 6 کلاسه در منطقه شهرک علوی ساوه با مشارکت 2 تن از افراد نیکوکار شروع شد.

7 آذر 1399

تعبیر خواب میمون و دیدن آن در خواب چیست؟

با تعبیر خواب میمون، تعبیر خواب میمون در قفس، تعبیر خواب میمون های زیاد، تعبیر خواب غذا دادن به میمون، تعبیر خواب درگیری با میمون و ... همراه ما باشید.

7 آذر 1399

پاسخ چین به فشار آمریکا علیه رسانه های چینی

دولت چین در اقدامی تلافی جویانه از رسانه های آمریکایی خواست گزارش فعالیت خود را ارائه دهند.

6 آذر 1399

باید ها و نباید هایی که زمستان را ایمن می نماید

کارشناس پیشگیری و حفاظت از حریق سازمان آتش نشانی گفت: آغاز فصل سرما برای ما یعنی استفاده از سوخت های فسیلی جهت گرم کردن محل کار و زندگی و استفاده از سوخت فسیلی یعنی دعوت از مهمان ناخوانده ای به نام گاز مونواکسید کربن که مسمومیت با این گاز باعث معلولیت...

6 آذر 1399

راه اندازی سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه آذربایجان شرقی

مدیر عامل شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر با اشاره به راه2 اندازی سامانه مقایسه و خرید آنلاین گفت: این سامانه ارائه دهنده آنلاین خدمات بیمه ای از طرف شرکت های بیمه گر برای عموم مردم است.

5 آذر 1399

موسسان شرکت بین المللی اسنپ در دوران کرونا میلیاردها دلار پولدارتر شدند

طبق اظهارنامه های کمیسیون بورس و اوراق بهادار، اشپیگل در طول سال 2020 از فروش سهام اسنپ بیش از 200 میلیون دلار به جیب زده است. ارزش سهام اسنپ سال جاری 74 درصد صعود نموده است.

4 آذر 1399

ابتلای عمدی به کرونا برای ساخت واکسن

در مرحله اول این چالش قرار است محققان 90 داوطلب مشخص شده را با استفاده از قطره و از راه بینی در معرض ویروس قرار دهند تا کمترین سطح مواجهه برای ایجاد کووید-19 صورت پذیرد.

4 آذر 1399

وزیر کشور ترکیه: اتهام زنی سفارت آمریکا شایسته نبود

وزیر کشور ترکیه درباره هشدار سفارت آمریکا به اتباع خود درباره احتمال حمله یا گروگانگیری گفت: هشدار سفارت آمریکا باید از لحاظ اطلاعاتی بررسی شود، اما اعلام تصمیم در وبسایت و زدن اتهام به دیگر کشورها اقدامی شایسته و مناسب نیست.

4 آذر 1399

چرا نباید صورت خود را با آب داغ بشوییم؟

خبرنگاران : استفاده از آب داغ برای شستشوی صورت موجب گشادی رگ های خونی و صدمه دیدن بافت های ظریف می گردد.

3 آذر 1399

برگزاری نخستین کارگاه آموزشی فرآیند تدوین برنامه و بودجه سال 1400

خبرگزاری خبرنگاران-معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی فرآیندتدوین برنامه و بودجه سال 1400 شهرداری تبریز اطلاع داد.

3 آذر 1399

هواوی میت 40 پرو مقام اول بنچمارک هوش مصنوعی را کسب کرد

هواوی دو روز قبل از گوشی میت 40 پرو رونمایی کرد و در کنار آن شاهد معرفی گوشی های میت 40، میت 40 پرو پلاس و میت 40 پورشه دیزاین هم بودیم. در این میان، هواوی میت 40 پرو برای سایت های مختلفی ارسال شده تا مورد نقد و آنالیز قرار بگیرد و حالا نتایج بنچمارک هوش مصنوعی...

2 آذر 1399

مخالفت نمایندگان با درخواست دو فوریت تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس با درخواست دوفوریت لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده مخالفت کردند.

2 آذر 1399

شکار یکی از اعضای ارشد القاعده

خبرنگاران: اداره امنیت ملی افغانستان اعلام نمود که نیروهای امنیتی این کشور ابومحسن المصری یکی از اعضای ارشد القاعده را کشتند.

1 آذر 1399

لیگ یک فرانسه؛ طلسم 27 ساله سرزمین خروس ها شکست

تهران (پانا) - آنژه خاتمه به طلسم 27 ساله سرانجام داد و توانست از ملاقات با رن 3 امتیاز بگیرد.

30 آبان 1399

شریعتمداری در پیامی ویدئویی به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران : کارگران امروز ایثارگرانه در صف اول مقابله با جنگ مالی دشمن ایستاده اند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی ویدئویی به چهارمین جشنواره ورزشی ،تفریحی، خانوادگی کارگران گفت : بسیار خوشنودم که توفیق پیدا کردم در آغازین روز برگزاری چهارمین جشنواره ورزشی، تفریحی، خانوادگی، کارگران عزیز که سال جاری به دلیل وجود منحوس کرونا...

30 آبان 1399

برنامه ریزی ترامپ برای برگزاری اولین تجمعش بعد از ابتلایش به کرونا

دونالد ترامپ برنامه ریزی نموده تا امروز شنبه اولین حضورش در یک مراسم عمومی از زمان مثبت شدن تست ابتلایش به کروناویروس جدید را در کاخ سفید با موضوع بحث قانون و نظم و به رغم اسناد و مدارک مربوط به شیوع فزاینده این ویروس در کاخ سفید، داشته باشد.

29 آبان 1399

چالش جدید برای رانندگان تاکسی ، جریمه مسافران بر دوش تاکسیرانان

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه بعضی از مسافران هنگام سوار شدن به تاکسی ماسک دارند ولی حین حرکت خودرو ماسک را از صورت برمی دارند، گفت: این مسأله باعث ایجاد چالش برای تاکسیرانان و اعمال جریمه آنها می گردد.

29 آبان 1399

چگونگی پرداخت هزینه های پزشکی مربوط به آزمایش بیماری کوئید 19

هزینه های پزشکی مربوط به آزمایش بیماری کوئید 19 در صورت رعایت پروتکل های صادره وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و در صورت دستور پزشک متخصص مبنی بر وجود علائم بیماری و لزوم انجام آزمایش، جزو تعهدات شرکت بیمه گر خواهد بود.

28 آبان 1399

ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه لرستان شروع شد

مدیریت امور آموزشی دانشگاه لرستان در اطلاعیه ای گفت که ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون این دانشگاه برای سال تحصیلی 1400-1399 از امروز، 29 مهرماه شروع شد.

28 آبان 1399

کنترل حسادت بچه ها

طرز صحیح برخورد والدین با حسادت بچه ها بسیار مهم است . حسد یک پاسخ بهنجار عاطفی است که در نتیجه از دست دادن دوستی کسی یا احتمال و یا تصور آن ظاهر می شود. حسد همیشه متوجه اشخاص است، در صورتی که هدف خشم شاید اشیا ، اشخاص و حتی خود شخص خشمگین باشد. پاسخ های ناشی...

28 آبان 1399
تعداد: (1407)