مقالات گردشگری

فیلیپین، عرصه جدید فعالیت داعش در جنوب شرق آسیا

ادامه درگیری های نیروهای دولتی و گروه های تروریستی در شهر ماراوی در جنوب فیلیپین، گویای ایجاد عرصه جدید فعالیت داعش در جنوب شرق آسیاست.

26 بهمن 1398

ویزا پرسپولیس برای سفر به امارات صادر شد، دو نفر به مشکل خوردند

به گزارش خبرنگاران، پیگیری های باشگاه پرسپولیس سبب شد تا ویزا کشور امارات برای سفر صبح فردا (آدینه) به دوبی صادر گردد.

25 بهمن 1398

تصویب 50 روستای هدف گردشگری در استان یزد

محمدرضا نصیری معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان یزد از تصویب 50 روستای هدف گردشگری در یزد اطلاع داد.

25 بهمن 1398

شورای عالی امنیت ملی کرد؛ سفر زمینی به عتبات از 26 بهمن

سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت از برقراری سفر زمینی به عتبات اطلاع داد و گفت: با موافقت شورای عالی امنیت ملی، سفرهای زمینی به عتبات، 26 بهمن از سر گرفته می گردد.

24 بهمن 1398

مهمترین مسائل مسافران قبل از پرواز

همواره برنامه ریزی و مقدمات یک سفر طولانی با استرس و پیچیدگی های زیادی همراه است. مسافران در صورت آگاهی از اتفاقات و مشکلاتی که قبل از پرواز یا هنگام تهیه بلیط هواپیما ممکن است با آن روبرو شوند، سفر راحت تری را خواهند داشت. مسافران از شروع فرایند تصمیم...

24 بهمن 1398

درخواست استفاده از ویزای T توسط دفاتر خدمات گردشگری سلامت

به گفته معاون گردشگری، دفاترخدمات گردشگری سلامت که با صلاحدید شورای راهبردی فعالیت می نمایند متقاضی استفاده از ویزای T شده و در بازاریابی های خود بیماران گردشگر را به کشور می آورند.

23 بهمن 1398

این کتاب ها را نخوانید

روزنامه شهروند - امین فرج پور: چندی پیش خبر آمد که در ادامه موج اخیر لغو مجوز کتاب، نام یک رمان دیگر نیز به فهرست آثار لغو مجوزشده اضافه شده است. این بار نوبت رمان ما تمامش می کنیم از کالین هوور بود که بعد از لغو مجوز دو کتاب الیف شافاک و مجموعه آثار یوآل...

21 بهمن 1398

قشم در جمع اعضای اصلی جامعه هتلداران کشور نهاده شد

جزیره قشم برای نخستین بار در تاریخ خود به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره جامعه هتلداران کشور برگزیده شد تا با شتاب مضاعف در گسترش ظرفیت های هتلداری و گردشگری گام بردارد.

20 بهمن 1398

ورود گردشگران خارجی به کره شمالی ممنوع شد

با وجود افزایش تحریم های تجاری علیه کره شمالی، گردشگری یکی از معدود روش هایی است که این کشور می تواند به واسطه آن به صورت قانونی ارز خارجی دریافت کند.

19 بهمن 1398

تپه ای در تایلند که موجودات فضایی در آنجا دیده شده اند

جویندگان یوفو (بشقاب پرنده) در جستجوی موجودات فضایی بودایی، به تپه خائو کالا در تایلند می فرایند؛ چراکه معتقدند به وسیله مراقبه می توانند با این موجودات رابطه برقرار نمایند.

18 بهمن 1398

8 جاذبه که در سفر به صربستان باید دید

طبیعت سرسبز و بی نظیر، بناهای تاریخی با شاهکارهای معماری، مردمی شاد و میهمان نواز با فرهنگ غنی، تنها بخشی از جذابیت هایی است که در سفر به صربستان خواهید دید. این کشور زیبا که در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته است مملو است از مناظری که شما را شیفته خود خواهد...

16 بهمن 1398

15 معبر به نام مرحوم تختی داریم، راه اندازی خانه موزه تختی

به گزارش خبرنگاران، محمد جواد حق شناس در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در مورد نامه بعضی از کشتی گیران به فرمانداری گفت: اخیراً جمعی از مدال آوران کشتی ایران نامه ای خطاب به فرماندار تهران نوشته و نسبت به این نامگذاری و تغییر نام خیابان...

15 بهمن 1398

آیا خاتمه بحران برگزیت در اروپا آغازی بر بحران پسا برگزیت خواهد بود؟

در حالی که در اواخر ژانویه انگلیس از اتحادیه اروپا خارج می گردد اما این اتحادیه باید به اصرار لندن در دوران 11 ماهه پسا برگزیت مناسبات آینده خود با انگلیس را تنظیم کند که البته به زعم بسیاری از مقامات اروپایی این شدنی نیست.

14 بهمن 1398

پوتین بلندترین پل ریلی اروپا را افتتاح کرد

رئیس جمهوری روسیه در حالی با قطار پل ریلی کریمه که این شبه جزیره را به خاک اصلی روسیه پیوند می دهد و بلند ترین پل ریلی قاره سبز به حساب می آید را افتتاح کرد که مقامات اوکراین در کی یف آن را اقدامی نمادین مبنی بر تجاوزگری روسیه به خاک این کشور دانستند. ...

14 بهمن 1398

برخورد شدید اتوبوس با ایرباس ماهان در فرودگاه امام

به گزارش صبحانه، شاید تکرار این موضوع که سر پا نگه داشتن هواپیماهای شرکت های مختلف ایرانی در شرایط تحریم و فشارهای ظالمانه غرب علیه مردم کشورمان چقدر سخت و احتیاجمند مدیران مجرب و متخصصان حرفه ای است، حرفی تکراری و مورد تایید همه مردم و مسئولان باشد...

13 بهمن 1398

سیروس همتی از گل سر می گوید

فیلمنامه گل سر (برداشتی آزاد از شخصیت، زندگی و آثار پروین اعتصامی) به قلم سیروس همتی و لیلا نوری منتشر شده است.

11 بهمن 1398

نرخ چند تور ویژه به مقاصد جذاب خارجی

صاحب نظران با مطالعه مقاصد مختلف گردشگری توصیه می نمایند ترجیحاً هدف سفر را از بین مقاصد کمتر شناخته شده و کم بازدید انتخاب کنید که با فرهنگ های منحصربه فرد و مناظر طبیعی شگفت انگیز خود مانند الماسی در میان مقاصد گردشگری می درخشند.

9 بهمن 1398

ال کلاسیکو روی هوا ، احتمال سلب میزبانی از بارسا

جلسه ای در فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل عدم تضمین های امنیتی برای روز ال کلاسیکو تشکیل شده و حتی احتمال سلب میزبانی از نوکمپ مطرح است.

7 بهمن 1398
5 بهمن 1398

پنتاگون: احداث جزیره در دریای جنوبی چین به امنیت منطقه لطمه می زند

خبرنگاران: وزیر دفاع آمریکا امروز شنبه تاکید نمود که اقدام پکن در ادامه ساخت جزیره های مصنوعی در دریای جنوبی چین به ضرر امنیت آسیا اقیانوسیه خواهد بود.

4 بهمن 1398
تعداد: (224)