مقالات گردشگری

خلیلزاد پس از تور اروپایی وارد کابل شد

نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان پس از سفر به بلژیک، فرانسه و روسیه در سفر به کابل با مقامات ارشد افغان دیدار کرد.

29 آبان 1398

آشنایی با پنانگ مالزی

تور پنانگ نامی آشنا برای گردشگران ایران است. یکی از استان های کشور مالزی و نام جزیره تشکیل دهنده آن است که جز مقاصد اصلی گردشگران خارجی محسوب می گردد. موقعیت جغرافیایی پنانگ بسیار ویژه و خاص است تا جایی که آن را مروارید شرق نیز نامیده اند. جنگل های استوایی...

24 آبان 1398

منتخب عکس های زیبا در جوایز عکاسی ایتالیا

برندگان جوایز بین المللی عکاسی سیه نا در کشور ایتالیا در بخش های گوناگون معرفی شدند و جایزه اصلی به عکاس فرانسوی رسید.

24 آبان 1398

سفرنامه بانکوک - پوکت

مهر ماه سال 93 تصمیم گرفتیم تا برای بار دوم به تایلند سفر کنیم اینبار پوکت - بانکوک .سال 87 برای بار اول در حالی به تایلند (بانکوک - پاتایا) رفته بودیم که هنوز دخترم نیکا رو نداشتیم .با توجه به اینکه سفر قبلی اولین سفر خارجی ما بود و ما یه هفته بسیار رویایی...

23 آبان 1398

شروع مطالعه حفاظت از طاق بستان ، نقش برجسته های ساسانی زیر ذره بین مرمت گران

پروژه مطالعه ساختاری، آسیب شناسی و طرح حفاظت نقش برجسته های سنگی طاق بستان زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه و توسط متخصصان مرمت آثار تاریخی در حال اجرا است.

23 آبان 1398

پیشرفت 50 درصدی مرمت موزه ادب و عرفان اهر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از پیشرفت 50 درصدی مرمت موزه ادب و عرفان اهر خبرداد.

22 آبان 1398

پیغام هشدار آمیز عمان به اردن؛ نشست سران عرب علیه ایران نباشد

مسئولان بلندپایه عمانی با ارسال پیامی ویژه به اردن اعلام کردند، در صورتی که بیانیه پایانی نشست سران عرب در امان پایتخت اردن، موجب بروز مشکل و تنگنا گردد، سطح حضور خود را در این نشست را کاهش می دهند.

22 آبان 1398

سفر طاهری و مدیران لیگ رجحان به مالزی

خبرنگاران: چند نفر از مدیران لیگ برتر فوتبال ایران برای شرکت در کلاس توجیهی به کشور مالزی سفر می نمایند.

17 آبان 1398

پیگیری اجرای 3 تفاهم نامه منعقد شده بین استان های هرمزگان و مسندم عمان

مشاور امور ایرانیان خارج از کشور استاندار هرمزگان از پیگیری اجرای 3 تفاهم نامه منعقد شده بین استان های هرمزگان و مسندم عمان خبرداد و گفت: در تلاشیم تا این تفاهم نامه ها با عزم و اراده 2 طرف به خوبی اجرایی شوند.

16 آبان 1398

محقق ایرانی ناسا ربات های تغییر شکل دهنده ساخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، علی اکبر آقا محمدی دانشمند ایرانی و یکی از محققان ناسا همراه گروهی از همکارانش مشغول توسعه ربات هایی هستند که در آینده بتوانند در محیط هایی با آب وهوایی خشن فضایی مانند تایتان(قمر زحل) فعالیت های اکتشافی انجام دهند....

16 آبان 1398

رئیس فدراسیون ووشوی ایتالیا با شهنازی دیدار کرد

خبرنگاران: رئیس و دبیر فدراسیون ووشوی ایتالیا به همراه رئیس فدراسیون ووشوی کشورمان با حضور در کمیته ملی المپیک با شاهرخ شهنازی دبیر کل این کمیته دیدار و گفت وگو کردند.

16 آبان 1398

اعتصاب کارکنان برج مراقبت خطوط هوایی ایتالیا پروازهای انگلیس را مختل کرد

خبرنگاران: اعتصاب کارکنان برج مراقبت خطوط هوایی ایتالیا باعث برهم خوردن برنامه های پرواز مسافران انگلیس و بعضی کشورهای دیگر شده است.

13 آبان 1398

تاکسی هوایی در آسمان سنگاپور پرواز کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، شرکت آلمانی ولوکوپتر تاکسی هوایی خود با 18 پروانه را در آسمان سنگاپور به پرواز درآمد.

12 آبان 1398

رایزنی ضد ایرانی استیون منوچین با مقامات هندی

وزیر خزانه داری آمریکا در دیدار با مقامات هندی به رایزنی علیه ایران خواهد پرداخت.

10 آبان 1398

کاوشگر چینی به زودی راهی فضا می گردد

چین میخواهد کاوشگر چانگ ای 5 را سال آینده به فضا پرتاب کند، ماموریت این کاوشگر نمونه برداری از سطح ماه است.

9 آبان 1398

هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری

جزایر قناری یکی از پر رفت و آمد ترین جزایر اسپانیا می باشد و هر ساله افراد زیادی به این جزایر رویایی سفر می کنند. در این جزایر هتل های مجلل و شیکی برای اقامت مسافرین ساخته شده است.

9 آبان 1398

ریزه کاری های سفر به ایتالیا

نکاتی برای داشتن سفری بهتر به ایتالیا تقریبا همه مردم جهان، ایتالیا را به واسطه آثار باستانی مشهور روم، تاکستان های توسکانی و آبراهه های رومانتیک ونیز می شناسند. این جاذبه ها طی قرن های متمادی شناخته شده و شهرت داشتند و می توان به آن ها غذاهای بسیار عالی...

9 آبان 1398

حمله نظامیان هندی به مردم کشمیر همزمان با حضور هیات مجلس اروپا در این منطقه

حمله نظامیان هندی به مردم کشمیر همزمان با حضور 27 عضو مجلس اروپا در این منطقه ده ها زخمی برجای گذاشت.

8 آبان 1398

چین: 9 مورد که در سفر به یوننان باید به آن ها توجه داشته باشید

یوننان نام استانی در چین است که جاذبه های طبیعی و فرهنگی بسیاری دارد و بازدید از آن برای گردشگران بسیار هیجان انگیز خواهد بود. ویژگی اصلی این مکان وجود قوم هایی با فرهنگ های مختلف است.

6 آبان 1398

شاهزاده ویلیام و همسرش با پوششی متفاوت در مسجد تاریخی پاکستان ، تصاویر پاکستان گردی نوه ملکه انگلیس و همسرش با پوشش سنتی

شاهزاده ویلیام نوه ملکه انگلیس و همسرش کیت میدلتون در سفر به پاکستان از مسجد تاریخی پادشاهی در شهر لاهور بازدید کردند. این مسجد با معماری دوره گورکانی جاذبه مهم گردشگری لاهور است.

5 آبان 1398
تعداد: (164)