ابداع قلم زیست سازگار فاقد جوهر!

قلم واقعا قدرتمندتر از شمشیر است. نویسندگان بزرگ گاها توانسته اند با نوشته هایشان حکومت ها را از بین برده، شیوه تفکر افراد را تغییر داده و داستان های عاشقانه بی نظیری را خلق نمایند.

ابداع قلم زیست سازگار فاقد جوهر!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از دیلی کالر، البته همه قلم ها یکسان نیستند برای مثال اکنون یک قلم به نام Omega AXL Inkless Pen ساخته گردیده است که طراحی آن ترکیبی از قلم های پایدار سنتی و ظرافت قلم های مدرن است.

ویژگی های جالب این قلم آن را به یک ابزار نوشتن بسیار قدرتمند تبدیل نموده است.

نکته جالب درباره قلم مذکور این است که این قلم فاقد جوهر است به این معنی که این قلم هرگز لکه ای از خود بر روی کاغذ بر جای نمی گذارد پس دیگر نباید پس از نوشتن نگران این باشید که ممکن است جوهر قلم پخش گردد.

قلم Omega AXL Inkless Pen یک ابزار نوشتن سازگار با محیط زیست است زیرا قلم مذکور با داشتن نوک AXL-METAL هرگز نیازی به تیز کردن و تراشیدن ندارد.

نوآوری سازگار با محیط زیست که با به کارگیری جنبه های تجاری علم و دانش بطور مستقیم یا غیر مستقیم به بهبود اکولوژی می انجامند، در واقع توسعه محصولات و فرآیندهایی هستند که به توسعه پایدار یاری می نمایند. این موضوع شامل ایده های مختلفی از پیشرفت تکنولوژی های دوستدار محیط زیست تا نوآوری های مقبول جامعه در راستای پایایی می باشد.

رنگی که این قلم بر روی کاغذ بر جای می گذارد نیز منحصر به فرد است زیرا رنگ آن خاکستری است و این موضوع خواندن را برای افراد آسان تر می سازد.

قیمت قلم Omega AXL Inkless Pen 25.50 دلار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ابداع قلم زیست سازگار فاقد جوهر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابداع قلم زیست سازگار فاقد جوهر!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید