اعلام نتایج تست کرونای تیم استقلال از سوی بیمارستان مسیح دانشوری

به گزارش جعبه مهر، روابط عمومی بیمارستان مسیح دانشوری توضیحاتی را پیرامون تست کرونای بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال استقلال ارائه کرد.

اعلام نتایج تست کرونای تیم استقلال از سوی بیمارستان مسیح دانشوری

به گزارش جعبه مهر، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در پی برخی شایعات و اظهارنظرهای پیش آمده در خصوص انجام تست کرونا از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال استقلال به آگاهی می رساند: بر اساس درخواست باشگاه استقلال از دکتر سید علیرضا ناجی رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی بیمارستان مزبور و استاد تمام ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تست کرونا از 61 نفر از بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال در تاریخ 13 تیرماه در مجموعه ورزشی انقلاب، محل تمرین تیم استقلال انجام شد. در همین ارتباط و از مواردی که تست کرونا گرفته شد، 12 نفر (یک نفر پزشک تیم و بقیه از بازیکنان) پاسخ قطعی مثبت داشته اند که اسامی آنان در اختیار باشگاه و مسئولان مربوطه قرار داده شد.

گفتنی است آزمایشگاه بیمارستان مسیح دانشوری از معتبرترین مجموعه ها به ویژه در ارتباط با کرونا و دارای معتبرترین کیت های تشخیصی بوده و متخصصان مرتبط با نمونه گیری ها و آزمایش های تخصصی، جزء با تجربه ترین افراد در این خصوص محسوب می شوند. بیمارستان مسیح دانشوری مرکز فوق تخصصی بیماریهای ریوی است و از زمان شروع کرونا در خط مقدم جبهه مبارزه با این بیماری، به مردم شریف و بیماران خدمات درمانی و آزمایشگاهی مختلف و متنوع ارائه کرده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6674

به "اعلام نتایج تست کرونای تیم استقلال از سوی بیمارستان مسیح دانشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج تست کرونای تیم استقلال از سوی بیمارستان مسیح دانشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید