بخش چند نفره آنلاین به گوست آو سوشیما اضافه می شود

به گزارش جعبه مهر، سونی از بخش چند نفره بازی گوست آو سوشیما به نام Ghost of Tsushima: Legends رونمایی کرده است. این بخش چند نفره آنلاین قرار است پاییز امسال در قالب یک آپدیت رایگان به گوست آو سوشیما اضافه شود.

بخش چند نفره آنلاین به گوست آو سوشیما اضافه می شود

بخش Legends کاملا جدا از حالت داستانی بازی است؛ طوری که هیچ خبری از محیط ها یا شخصیت های اصلی گوست آو سوشیما در این بخش نیست. در Ghost of Tsushima: Legends بازی کننده ها به صورت آنلاین و در کنار یکدیگر مبارزه می کنند؛ یعنی بخش چند نفره رقابتی نیست.

سازندگان حالت چند نفره گوست آو سوشیما می گویند که این بخش را کاملا از ابتدا طراحی کرده اند و در نتیجه از نظر فرایند، با بازی اصلی متفاوت است. می توان در گروه هایی دو تا چهار نفره، با دوستان خود یا با دیگر بازی کننده های آنلاین، بخش Legends را تجربه کرد. چهار کلاس شخصیت در این بخش وجود دارد: سامورایی، شکارچی، رونین و قاتل. هر کلاس توانایی ها و قدرت های خاص خود را دارد و بازی کننده ها هم هر کدام یکی از این کلاس ها را انتخاب می کنند.

در Ghost of Tsushima: Legends با دو نوع مرحله متفاوت روبرو می شویم: ماموریت ها داستانی و مراحل بقا.

در مراحل داستانی این بخش، بازی کننده ها تعدادی مرحله که به تدریج سخت تر می شوند را با یکدیگر به خاتمه می رساند. این مراحل مبارزاتی شبیه به بازی اصلی گوست آو سوشیما دارند، اما عناصر جادویی هم به آن ها اضافه شده است. این حرکات جادویی حالت های مختلفی دارند و اجرای بیشتر آن ها نیازمند هماهنگی بسیار بالای بازی کننده هاست.

در مراحل بقا یا Survival همانطور که انتظار می رود، بازی کننده ها موج پس از موج با دشمنان مختلفی مبارزه می کنند. این دشمنان، شامل موجودات ماورایی جدیدی هستند که در بازی اصلی وجود ندارند.

با این حال، حالت های مختلف Ghost of Tsushima: Legends به این دو نوع مرحله ختم نمی شوند. بازی یک رید (Raid) چهار نفره هم خواهد داشت که سخت ترین حالت این بخش چند نفره محسوب می شود. این رید در نقشه ای کاملا متمایز از دیگر مراحل اتفاق می افتد و دشمنانی متفاوت را مقابل بازی کننده ها قرار می دهد.

می توانید در ادامه، تریلری که برای معرفی Ghost of Tsushima: Legends منتشر شده است و تصاویری از آن را ببینید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7102

به "بخش چند نفره آنلاین به گوست آو سوشیما اضافه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش چند نفره آنلاین به گوست آو سوشیما اضافه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید