برگزیدگان نخستین مهرواره شعر آیینی اشک ماه معرفی شدند

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، نخستین مهرواره شعر آئینی اشک ماه که فراخوان آن هم زمان با روزهای محرم، در مردادماه منتشر شده بود با معرفی برگزیدگان در دو بخش اعضای نوجوان و ارشد به سرانجام رسید.

برگزیدگان نخستین مهرواره شعر آیینی اشک ماه معرفی شدند

به گفته انسیه موسویان مدیر آفرینش های ادبی و هنری کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، در این مهرواره سراسری 394 اثر از سوی 309 نفر از اعضای انجمن های شاعران نوجوان کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به دبیرخانه رسید.

وی افزود: هیئت انتخاب پایانی آثار متشکل از محمدسعید میرزایی، محمدعلی مقیمی، سجاد رشیدی پور، لیلا کردبچه و حسین تولایی بدون مقایسه آثار با یکدیگر و با در نظر داشتن معیارهایی چون رعایت اصول صحیح عناصر و ساختار شعر، نگاه تازه به واقعه عاشورا، پرهیز از شعارزدگی، کشف شاعرانه و سلامت زبان، 39 نفر از اعضا را بدون رتبه بندی به عنوان برگزیده معرفی کردند.

آثار برگزیده در مجموعه ای به شکل کتاب مهرواره از سوی انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری منتشر خواهد شد. از صاحبان آثار برتر نیز با ارسال لوح تقدیر و هدیه فرهنگی قدردانی می شود.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7785

به "برگزیدگان نخستین مهرواره شعر آیینی اشک ماه معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیدگان نخستین مهرواره شعر آیینی اشک ماه معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید