تخصیص 50میلیاردتومان اعتبار برای 4 بانده کردن محور نهاوند-آورزمان

به گزارش جعبه مهر، حسن بهرام نیا در مصاحبه با خبرنگاران گفت: به منظور ادامه اجرای عملیات 8 کیلومتر دیگر از محور نهاوند- آورزمان از سه راهی عشوند تا سه راهی آورزمان با انتخاب پیمانکار استانی و با 20 میلیارد تومان اعتبار درخواست مجوز مناقصه گردیده بود.

تخصیص 50میلیاردتومان اعتبار برای 4 بانده کردن محور نهاوند-آورزمان

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طی پیگیری و رایزنی مستقیم در وزارتخانه به جای 20 میلیاردتومان برای 8 کیلومتر طول مسیر، مبلغ 50 میلیارد تومان برای 10 تا 15 کیلومتر مسیر بعد از آورزمان مورد تصویب و مجوز مناقصه آن با انتخاب پیمانکار توسط وزارت راه و شهرسازی صادر شد.

وی بابیان اینکه تصویب این اعتبار و صدور مجوز در شرایط فعلی، این پروژه را به یک پروژه قوی تبدیل و عملیات اجرایی آن سرعت بیشتری خواهد داد، از صدور مجوز مناقصه 10 میلیارد تومانی که برای مسیر نهاوند، فیروزان تا سه راهی کنگاور به انجام رسیده، اطلاع داد و گفت: اسناد این پروژه نهایی گردیده و به زودی مناقصه آن برگزار خواهد شد.

بهرام نیا اضافه کرد: برای احداث، آسفالت یا بهسازی 26.5 کیلومتر راه روستایی از جمله مسیر سراب گیان نیز اعتبار به صورت کامل جذب گردیده و در بیشتر مسیرها کار شروعگردیده یا با تأمین مصالح شروع خواهد شد.

وی اضافه کرد: با پیگیری های انجام شده مجوز احداث و آسفالت بیش از 28 کیلومتر دیگر از راه های روستایی شهرستان ازجمله مسیر نهاوند- دهفول به طول 6کیلومتر اخذگردیده که اسناد این بخش هم برای مناقصه آماده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی مطرح نمود: مقرر شد پیمانکار فعلی طی مدت 2ماه کار تکمیلی خود را در این مسیر تمام و به وسیله پیمانکار بعدی که تعیین گردیده کار آسفالت آن انجام پذیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 دی 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 334

به "تخصیص 50میلیاردتومان اعتبار برای 4 بانده کردن محور نهاوند-آورزمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص 50میلیاردتومان اعتبار برای 4 بانده کردن محور نهاوند-آورزمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید