تکذیب جریمه فدراسیون والیبال از سوی FIVB، خوش خبر از گزینه های اصلی سرپرستی تیم ملی

به گزارش جعبه مهر، سرپرست فدراسیون والیبال، در مورد خطر جریمه فدراسیون ایران از سوی FIVB به دلیل شکایت بعضی بازیکنان خارجی از باشگاه های لیگ رجحان، شرح داد.

تکذیب جریمه فدراسیون والیبال از سوی FIVB، خوش خبر از گزینه های اصلی سرپرستی تیم ملی

افشین داوری در گفت و گو با خبرنگاران، در مورد انتخاب منوچهر پورحسن به عنوان رئیس سازمان لیگ والیبال، شرح داد: آقای پورحسن از پایه های اصلی والیبال در بخش های سازمان لیگ، داوران و برگزاری مسابقات است که در این زمینه فردی کاملاً باتجربه و سینه سوخته شناخته می گردد. از طرفی نیز به دلیل شرایطی که الان حاکم بود و آقای شفقی سرپرست سازمان لیگ را بخاطر شرایط نامساعد در اختیار نداشتیم، به همراه پورحسن از او رخصت گرفتیم تا رئیس جدید سازمان لیگ را انتخاب کنیم. ما اخلاق را رعایت کردیم و خوشبختانه این دو عزیز نیز بخاطر دوستی قدیمی که داشتند این موضوع را درک نموده و حتی ابلاغ های یکدیگر را نیز با دست خود به هم دادند.

او اضافه نمود: لیگ در حال نزدیک شدن به روزهای خاتمهی خود است و بازی ها حساس شده اند اما، می خواهیم با فعالیت دوستانی چون آقای یزدان پناه و فیروزی و همچنین آقای پورحسن در سازمان لیگ شرایط را به نحوی فراهم کنیم و کارها را پیش ببریم که مسابقات با کمترین اشتباهات و حواشی به خاتمه برسند. مسلماً این موضوع با فعالیت دوستان باتجربه ای که در حال حاضر فعال هستند، امکان پذیر خواهد بود.

چند روز اخیر خبرهایی مبنی بر اینکه بازیکنان خارجی فصل های گذشته لیگ برتر به دلیل عدم دریافت حقوق خود از باشگاه ایرانی (تیم سایپا) به فدراسیون جهانی شکایت نموده اند و این موضوع باعث شده تا خطر جریمه فدراسیون ایران را تهدید کند، منتشر شد. داوری در پاسخ به این سوال که آیا نامه ای از سوی فدراسیون جهانی در این مورد به فدراسیون ایران ارسال شده است؟ اظهار کرد: من نیز این خبر را چند روز پیش در فضای مجازی دیدم اما اصلاً چنین چیزی وجود ندارد و نامه ای در این خصوص از سوی FIVB (فدراسیون جهانی والیبال) به فدراسیون ایران ارسال نشده است. چنین مسئله ای باشد مسلماً رسیدگی می کنیم اما نامه ای در این خصوص دریافت ننموده ایم و صحت ندارد.

سرپرست فدراسیون والیبال، در پاسخ به این سوال که برنامه هایش برای فراهم شدن شرایط مناسب جهت برگزاری مجمع روند مناسب خودش را طی می نماید؟ شرح داد: با توجه به اینکه باید وضعیت بازنشسته ها معین می شد، احتیاج است مجامع هیأت های استانی که با سرپرست اداره می شوند را برگزار کنیم. خوشبختانه تا به امروز نیز روند مناسبی را طی نموده و مجمع استان های مازندران و شیراز را برگزار نموده ایم و تا چند روز دیگر هم مجمع هیأت قم را برگزار می کنیم. ثبت نام های ارومیه و سمنان نیز صورت گرفته و باید در فرصت مناسب مجمع آن ها را نیز معین تکلیف کنیم. هدف ما این است که شرایط لازم برای انتخابات قابل قبول را با حضور همه رؤسای استانی فراهم کنیم. خدا را شکر سرعت پیش بردن کارها نیز خوب بوده و امیدوارم این فرصت را داشته باشیم تا رؤسای همه هیأت ها در مجمع حاضر باشند.

داوری همچنین در مورد صحبت های چند روز اخیرش با امیر خوش خبر جهت حضور در کنار کادر فنی تیم ملی، شرح داد: من و خوش خبر هم در وزارت همکاریم و هم دوستی قدیمی داریم. نظام کشور سال ها برای او هزینه نموده است تا تبدیل به سرمایه ای با نام خوش خبر شده است. با توجه به اینکه الان همه بازیکنان، مربیان و مسئولان فدراسیون می دانند زمان آزمون و خطا نیست، باید بهترین گزینه انتخاب گردد تا تیم ملی بتواند به المپیک صعود نموده و در مسابقات لیگ ملت ها هم بهترین نتیجه را کسب کند، یکی از گزینه های اصلی مطرح شده برای سرپرستی تیم ملی خوش خبر است.

او در خاتمه اضافه نمود: موفقیت در این مسابقات احتیاج به یک تیم کار کشته دارد و از این جهت باید بهترین ها را انتخاب کنیم. با توجه به حساسیت این موضوع چند روز پیش خیلی خودمانی و محبت آمیز با خوش خبر صحبت نموده ام اما به زودی جلسه ای را به صورت کاملاً رسمی برگزار نموده و او را به فدراسیون والیبال دعوت می کنیم تا در این خصوص صحبت های نهایی را انجام دهیم.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1037

به "تکذیب جریمه فدراسیون والیبال از سوی FIVB، خوش خبر از گزینه های اصلی سرپرستی تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب جریمه فدراسیون والیبال از سوی FIVB، خوش خبر از گزینه های اصلی سرپرستی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید