خبرنگاران مشکل آب آشامیدنی 400 مشترک شهرری برطرف شد

به گزارش جعبه مهر، شهرری - خبرنگاران - مدیر ناحیه 4 (شهرری) آبفای منطقه 6 تهران گفت: با اجرای طرح رینگ خطوط شبکه توزیع، مشکل کمبود و افت فشار آب 400 مشترک محله شهید بهشتی شهرستان ری برطرف شد.

خبرنگاران مشکل آب آشامیدنی 400 مشترک شهرری برطرف شد

عبدالله مجاهد روز یکشنبه در این باره به خبرنگاران گفت: در پی دریافت اطلاعات مردمی و بررسی های فنی و میدانی در زمینه مسائل و نارصایتی مشترکان از کمبود و افت فشار شبکه توزیع آب محله شهید بهشتی شهرستان ری، برطرف کردن مشکل افت فشار این محله در دستور کار آبفای منطقه قرار گرفت و اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه محله شهید بهشتی از مناطق کم برخوردار در جنوبی ترین نقطه شهرستان ری است، گفت: به همین منظور با وجود فرا رسیدن روزهای پایانی سال و سختی های اخذ مجوزهای مورد نیاز، با انجام برنامه ریزی های لازم و هماهنگی و تعامل خوب اجرا شده با شهرداری منطقه20 تهران، شبکه توزیع آب این محله به خط 150 میلی متری شهید بهشتی رینگ شد و در پی آن مشکل کمبود فشار 400 مشترک این محله به طور کامل برطرف شد.

به گفته این مسئول تمام مراحل اجرای این طرح از اخذ مجوز حفاری تا اجرای عملیات بدون هیچ هزینه ای به همت و تلاش جهادی گروه امداد و بهره برداری ناحیه4 (شهرری) انجام شد

مجاهد گفت: با اجرای این عملیات و رینگ شبکه، پنج کوچه و خیابان محله شهید بهشتی از بن بست کامل خارج شدند و ضمن ارتقای کمی و کیفی آب، از شست و شوهای مکرر شبکه و کنتور و همچنین هدر رفت آب پیشگیری و جلوگیری خواهد شد.

ناحیه چهار آبفای منطقه 6 تهران کل محدوده شهرداری منطقه 20 و بخشی از منطقه 15 تهران با جمعیت ثابت شهری و روستایی به تعداد 558 هزار و 684 نفر (465 هزار و 827 نفر شهری و 92 هزار و 857 نفر روستایی)را زیر پوشش دارد و به دلیل خدمت رسانی به زائران بارگاه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، در واقع یک شهر با جمعیت یک میلیون نفری را زیر پوشش خدمات دهی قرار داده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9411

به "خبرنگاران مشکل آب آشامیدنی 400 مشترک شهرری برطرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مشکل آب آشامیدنی 400 مشترک شهرری برطرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید