خبرنگاران 12 میلیارد ریال به ایتام خمین یاری شد

به گزارش جعبه مهر، خمین - خبرنگاران - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین گفت: خیران زادگاه امام راحل سال جاری 12 میلیارد ریال به ایتام زیر پوشش این نهاد حمایتی یاری کردند.

خبرنگاران 12 میلیارد ریال به ایتام خمین یاری شد

جواد داودی روز آدینه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه نمود: هفت میلیارد و 860 میلیون ریال از این یاری ها نقدی و بقیه به صورت غیر نقدی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: یک هزار و 258 حامی پشنیبانی از ایتام را بر عهده دارند و 892 حامی نیز در این شهرستان از فرزندان محسنین حمایت می نمایند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)خمین گفت: 160 خانوار در قالب طرح ایتام در خمین پشتیبانی می شوند و 385 خانوار نیز زیر پوشش طرح محسنین ثبت نام شدند.

داودی، رابطان حامی یاب را عامل مهمی در جذب افراد خیر برای پشتیبانی از فرزندان محسنین دانست و اضافه نمود: 40 خانواده محسنین در خمین بدون حامی هستند.

وی گفت: براساس تفاهم نامه این نهاد با موسسات خیریه، نیازمندان شهرستان خمین فقط از یک مرکز خیریه و نهاد حمایتی یاری دریافت می نمایند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) خمین هدف از این تفاهم نامه را شناسایی نیازمندان واقعی و حمایت از تمام خانواده های نیازمند شهرستان بیان نمود.

خمین واقع در نوار جنوبی استان مرکزی 105 هزار نفر جمعیت دارد که پنج هزار و101 خانوار مستمری بگیر با 9 هزار و 642 نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: ایرنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8226

به "خبرنگاران 12 میلیارد ریال به ایتام خمین یاری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 12 میلیارد ریال به ایتام خمین یاری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید