سیدجلال حسینی: حرف های مهدی رحمتی درست نبود، همه علیه پرسپولیس شده اند

به گزارش جعبه مهر، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از این بابت خوشحالیم که همه با هم دوست و رفیق شدند و خیلی از تیم ها الان علیه پرسپولیس کنار هم هستند.

سیدجلال حسینی: حرف های مهدی رحمتی درست نبود، همه علیه پرسپولیس شده اند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، سیدجلال حسینی پس از پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل پارس جنوبی گفت: به آقای تارتار تبریک می گویم، با اینکه بازیکنان زیادی از دست دادند اما یک تیم خیلی خوب داشتند. بچه های ما خیلی خوب کوشش کردند و 3 امتیاز خوبی در آخر نیم فصل به دست آوردیم.

وی درباره انتها کابوس پرسپولیس گفت: متاسفانه این کابوس با مصدومیت انصاری و ماهینی و خستگی بچه ها تمام شد. متاسفانه تا یک ماه گذشته تکلیف مان روشن نبود و کارهای اداری باشگاه درست انجام نشد. تیم هایی که 15-20 بازیکن گرفتند دوباره بازیکن می گیرند. ما 4 بازیکن گرفتیم ولی مطمئنا احتیاج به بازیکنان بیشتری داریم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازگشت طارمی و احمدزاده مطرح کرد: هم مهدی و هم فرشاد بازیکنان خوبی هستند. من به عنوان بازیکن باید کارم را انجام دهم. آقای برانکو به عنوان سرمربی تصمیم گیرنده هستند و ایشان باید نظر بدهند.

حسینی درباره صحبت های مهدی رحمتی و ناراحتی طرفداران پرسپولیس توضیح داد: طرفداران خیلی ناراحت بودند. من هم خیلی ناراحت بودم و همیشه درباره مسائل تیم صحبت نموده ام ولی هیچ وقت درمورد تیم حریف حرف نزده ام. رحمتی نباید این صحبت ها را می کرد. ما از این بابت خوشحالیم که همه با هم دوست و رفیق شدند. خیلی از تیم ها الان علیه پرسپولیس کنار هم هستند. من به مهدی می گویم که باید حواسمان را برای صحبت کردن بیشتر جمع کنیم ولی متاسفانه حرف هایی که زده شد اصلا درست نیست.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 800

به "سیدجلال حسینی: حرف های مهدی رحمتی درست نبود، همه علیه پرسپولیس شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال حسینی: حرف های مهدی رحمتی درست نبود، همه علیه پرسپولیس شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید