شادی گلم قدیمی و به خاطر برادرزاده ام است

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، عیسی آل کثیر در گفت وگو با رسانه باشگاه پرسپولیس، گفت: این روزها متاسفانه تماشاگران نمی توانند به استادیوم بیایند ولی من میان آن ها بودم و می دانم چه حالی دارند. همه بچه های تیم این طور هستند. یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس در کنار حمایت طرفداران و درایت کادر فنی، شاید همین باشد که باعث می گردد بازیکنان با تمام وجود وارد زمین بشوند. ما از همین جا انرژی های مثبت طرفداران را حس می کنیم.

شادی گلم قدیمی و به خاطر برادرزاده ام است

وی درباره گل های حساسی که با وجود آسیب دیدگی به ثمر رسانده، افزود: این حاصل کار همه تیم است. اگر پشتیبانی و حمایت تیم در زمین نباشد، نه گلی در کار است و نه پیروزی. بچه های تیم واقعا از تمام وجود و جانشان مایه می گذارند و با جان و دل هم این کار را انجام می دهند.

مهاجم گلزن پرسپولیس درباره دو گلی که برابر پاختاکور زد خاطر نشان کرد: با وجود فشار و فشردگی زیاد بازی ها، با کوشش همه بچه ها بازی خوبی شد. نیمه دوم، بهتر هم شدیم. هرچه جلوتر می رویم، هماهنگ تر می شویم و شناخت بهتری پیدا می کنیم. کادر فنی و آقا یحیی واقعا کار خیلی سختی را انجام داده اند و می دهند. .

آل کثیر درباره شادی گل منحصر به فرد خود افزود: می توانید از آن هایی که سال هاست من را می شناسند بپرسید. اصلا اهل این نیستم که بخواهم باعث ناراحتی دیگران بشوم. این مدل شادی که که با چشم انجام می دهم از چند سال قبل با من بوده و برای الان نیست.

مهاجم پرسپولیس افزود: فکر نمی کنم اصلا شرح لازم داشته باشد که ربطی به بازی با پاختاکور نداشت. در همین مسابقات هم در بازی های قبلی مقابل الشارجه و السد انجام دادم. حرف و حدیث و حساسیتی نبود. به هر حال من این شادی را به خاطر برادرزاده ام انجام می دهم که واقعا دوستش دارم و چشم های کوچکی دارد. از سال های قبل، گل که می زدم به افتخارش، چشم هایم را مثل او می کردم، همین.

آل کثیر درباره پیش بینی خود از بازی بعد و ادامه فرایند گل زنی گفت: واقعیت این است که این قدر همگی حضور در فینال را می خواهیم که فرقی نمی کند چه کسی گل می زند. مهم این است که پیروز شویم. پس همه سعی می کنیم که تیم، گل نخورد و همه سعی می کنیم که تیم گل بزند. قطعا بازی بسیار سنگین و سختی هم داریم. با حریفی رو به رو هستیم که از نظر فوتبالی قابل احترام است، همان طور که پرسپولیس این گونه است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7660

به "شادی گلم قدیمی و به خاطر برادرزاده ام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شادی گلم قدیمی و به خاطر برادرزاده ام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید