عکس ، رقابت غول ها و جوانان در ایستگاه پایانی تنیس حرفه ای 2019

به گزارش جعبه مهر، سه غول بزرگ تنیس حرفه ای در رقابت های نهایی تور اتحادیه جهانی تنیس در لندن با پنج رقیب جوان و جویای نام برای کسب جام قهرمانی مبارزه می نمایند.

عکس ، رقابت غول ها و جوانان در ایستگاه پایانی تنیس حرفه ای 2019

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، راجر فدرر، نوواک جوکوویچ و رافائل نادال در شرایطی از روز یکشنبه برابر حریفان جوان خود قرار می گیرند که نادال در 33 سالگی همچنان مرد شماره یک تنیس دنیا است، جوکوویچ 32 ساله در رده دوم ایستاده و فدرر 38 ساله هم با فاصله ای اندک از نفر چهارم روی پله سوم واقع شده است.

دانیل مدودف از روسیه، دومینیک تیم از اتریش، استفانوس تسیتسیپاس در یونان، الکساندر زورف از آلمان و میتئو براتینی از ایتالیا تنیسورهای چهارم تا ششم رده بندی ATP هستند. این هشت نفر برتر از فردا یکشنبه برای یک هفته در استادیوم موسوم به O2 آره نا در لندن با هم مسابقه می دهند تا فصل تنیس 2019 به انتها راه برسد.

  • دهمین جام راجر در سرزمین مادری | 103 قهرمانی برای نابغه سوئیسی

نادال در 15 سال گذشته در هفت دوره از رقابت نهایی تور اتحادیه دنیای کنار کشیده و در سه دوره اخیر اصلا در این بازی ها حضور نداشته است. او دوشنبه برابر زورف جوان و مدافع عنوان قهرمانی قرار می گیرد و فدرر با تیم، بخت شماره پنج قهرمانی بازی می نماید. جوکوویچ هم باید روز یکشنبه برابر براتینی بایستد؛ تنیسور 23 ساله و 196 سانتیمتری زاده و ساکن شهر رم در ایتالیا.

این هشت تنیسور در دو گروه قرار گرفته اند؛ نادال و مدودف و تسیتسیپاس و زورف در گروه موسوم به آندره آغاسی و جوکوویچ و فدرر و تیم و براتینی در گروه موسوم به بیورن بورگ. سه غول بزرگ که زمانی برای قهرمان شدن و بردن جام یکدیگر را از پیش رو برمی داشتند، حالا در عبور از مرزهای 30 سالگی باید به دیدار رقیبانی جوان تر بروند و دست کم یک هفته دوام بیاورند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3893

به "عکس ، رقابت غول ها و جوانان در ایستگاه پایانی تنیس حرفه ای 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، رقابت غول ها و جوانان در ایستگاه پایانی تنیس حرفه ای 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید