نمایش گردشگری در ویترین اداره کشور

به گزارش جعبه مهر، معاون گردشگری کشور گفت: درصدد هستیم با تداوم و تکرار نمایشگاه گردشگری در سایر استان ها، مشابه آنچه در تهران برگزار می شود؛ تلاش کنیم تا #گردشگری در ویترین اداره کشور جای گیرد.

نمایش گردشگری در ویترین اداره کشور

به گزارش دنیای سفر به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی علی اصغر شالبافیان در وبینار با مدیران کل و معاونین گردشگری استان ها که با هدف برنامه ریزی و هماهنگی نهایی پیرامون موضوع برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از تاریخ 9 الی 12 بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد؛ گفت: درصدد هستیم با تداوم و تکرار نمایشگاه گردشگری در سایر استان ها، مشابه آنچه هر سال در تهران برگزار می شود؛ به صورت مستمر تلاش کنیم تا گردشگری در ویترین اداره کشور جای گیرد.

معاون گردشگری همچنین با تاکید بر اینکه هر یک از ادارات کل استانی در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران باید تعیین یکی از بازارهای هدف باشند؛ گفت: نیاز است تمشیت فعالین بازار در اولویت کاری استانی قرار گیرد و با حمایت بخش خصوصی برگزاری نشست های B 2 B به صورت حضوری و مجازی با مشارکت مهمانان بین المللی مدنظر قرار گیرد. ادارات کل استانی باید با تسهیل گری امکان حضور شایسته بخش خصوصی در این رویداد مهم را فراهم آورند.

او همچنین همکاری فعال با سایر شرکت ها و مؤسسات معتبر مطرح که فعالیتی غیر از گردشگری دارند را نیز در صدر امور اجرایی استانی قرار داد و تاکید کرد: با توجه به اینکه بسیاری از شرکت های مهم بر مبنای مسئولیت اجتماعی شان دغدغه فعالیت و حمایت از حوزه گردشگری را دارند؛ می توانیم در راستای ترغیب، تشویق و تبیین حضور شایسته در نمایشگاه گردشگری تهران از آنها به عنوان حامیان این حوزه بهره ببریم.

معاون گردشگری همچنین از رؤسای ادارات کل استانی خواست ضمن فعال کردن و تجهیز نرم افزاری و سخت افزاری حوزه روابط عمومی و ایجاد زمینه حضور شخصیت های مطرح و تأثیرگذار استانی در غرفه های مربوطه نسبت به محتوا سازی و انعکاس ارتباط دوسویه و تعاملات فرابخشی در این حوزه اقدام کنند.

شالبافیان همچنین با تاکید بر تخصصی بودن نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران، گفت: معرفی محصولات گردشگری از جمله گردشگری خوراک، دریایی، معرفی محور غرب و غیره زمینه ای ایجاد کرده است تا استان های برخوردار از ظرفیت های موجود بتوانند با تکیه بر داشته خود در راستای برند سازی و معرفی استان در قالب مورد نظر تلاشی ویژه به صورت بصری و ساختاری داشته باشند تا عموم مردم و فعالین این حوزه بتوانند از فرصت فراهم شده بهره مند شوند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 5 فروردین 1401 بروزرسانی: 5 فروردین 1401 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 11093

به "نمایش گردشگری در ویترین اداره کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش گردشگری در ویترین اداره کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید