ویژگی جدید توییتر آزمایش می گردد ، امکان آنالیز وضعیت آنلاین بودن کاربران

توییتر ویژگی جدیدی را آزمایش می نماید که امکان آنالیز وضعیت آنلاین بودن کاربران را فراهم می نماید. این آزمون جدید، یاری می نماید کاربران مثل فیسبوک امکان آنالیز گفتگوی کاربران با یکدیگر را فراهم می نماید.

ویژگی جدید توییتر آزمایش می گردد ، امکان آنالیز وضعیت آنلاین بودن کاربران

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از سی نت، جک دورسی، مدیر عامل توییتر، دو ویژگی جدید را در پلتفرم خود اجرایی می نماید.

این ویژگی جدید نشان می دهد چه افرادی آنلاین هستند و چه افرادی آنلاین نیستند، بر این اساس کاربران می توانند به سهولت و با اطلاع از وضعیت آنلاین یا غیر آنلاین بودن یکدیگر، در فضای مجازی مصاحبه نمایند.

بر این اساس کاربران آنلاین سبز می شوند و دیگر کاربران که در حالت آفلاین قرار دارند در وضعیت غیر سبز قرار می گیرند. سار هایدر سرپرست بخش تغییرات در توییتر می گوید: در حال حاضر به دنبال آنالیز برخی بازخوردهای آزمایشی هستیم. اگر این بازخوردها مثبت باشند.این روش را ادامه خواهیم داد.

هایدر در توصیف این مسئله گفت: در مصاحبههای جدید توییتری همه چیز شفاف و روشن است و کاربران در مورد همه مسائل دنیا با یکدیگر مصاحبه می نمایند.

اما به نظر می رسد همه کاربران از این افزونه توییتر راضی نیستند. برای مثال برخی کاربران می گویند: ما دوست نداریم دیگران بدانند ما چه زمانی در فضای توییتر حضور داریم .

منبع: انتخاب

به "ویژگی جدید توییتر آزمایش می گردد ، امکان آنالیز وضعیت آنلاین بودن کاربران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی جدید توییتر آزمایش می گردد ، امکان آنالیز وضعیت آنلاین بودن کاربران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید