کارگروه پرسپولیس برای میزبانی لیگ قهرمانان 2021 آسیا

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، پس از آنکه درخواست میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 توسط مدیریت باشگاه به کمیته اجرایی لیگ قهرمانان ارسال شد، برنامه ریزی ها برای انسجام بخشیدن به این خواسته کلید خورد.

کارگروه پرسپولیس برای میزبانی لیگ قهرمانان 2021 آسیا

در گام دوم، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دستور تشکیل کارگروه ویژه ای را داد تا ارکان این کارگروه، برنامه های خود برای ایجاد بهترین شرایط میزبانی را ارائه دهند.

با دستور سمیعی، وظیفه مدیریت این LOC به ابراهیم شکوری معاونت اجرایی باشگاه سپرده شد و او باید از مدیران کمیته های بین الملل، اجرایی، حقوقی، اقتصادی، تشریفات و روابط عمومی برحسب فعالیت های خود، برنامه ریزی دقیقی برای میزبانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 دریافت کند.

امروز چهارشنبه، اولین جلسه کارگروه یادشده در محل باشگاه پرسپولیس با حضور اعضا، برگزار گردید و هفته آینده، هر کمیته باید اولین گزارش خود را تقدیم معاونت اجرایی پرسپولیس کند.

تصمیم تشکیل LOC در حالی اتخاذ شد که باشگاه در انتظار پاسخ نهایی AFC برای معین میزبان مرحله گروهی در گروه پنجم رقابت هاست ولی برای جلوگیری از اتلاف وقت، باشگاه پیش بینی و برنامه ریزی اولیه را شروع نموده است.

لازم به ذکر است پرسپولیس در گروه E این رقابت ها با تیم های الریان قطر و گوا هند همگروه شده و برنده پلی آف میان الزوراء عراق و الوحده امارات نیز به این گروه اضافه می گردد.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9328

به "کارگروه پرسپولیس برای میزبانی لیگ قهرمانان 2021 آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگروه پرسپولیس برای میزبانی لیگ قهرمانان 2021 آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید