60 هزار نفر در آستانه حذف از طرح ملی مسکن

به گزارش جعبه مهر، معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه 240 هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن مشخص تکلیف شدند، گفت: 60 هزار نفر واریزی نداشته اند که تا 5 دی ماه در صورت عدم واریز، حذف می شوند.

60 هزار نفر در آستانه حذف از طرح ملی مسکن

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده در مورد جزئیات تمدید مهلت آورده نقدی متقاضیان مسکن ملی تا 5 دی ماه، گفت: کسانی که مدارک خود را تکمیل کردند و فقط مشکل تکمیل موجودی آنها باقی مانده بود باید تا 30 آذرماه نسبت به تکمیل موجودی اولیه خود اقدام می کردند، که در تصمیمی تازه، مقرر شد تا آدینه شب، پنجم دیماه، نسبت به تکمیل وجه خود اقدام نمایند.

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه فرصت تمدید شده تنها برای متقاضیانی است که مدارکشان تکمیل شده و آورده اولیه را واریز ننموده اند، اضافه نمود: حدود 60 هزار نفر از متقاضیان مسکن ملی باقی مانده اند که نسبت به واریز اولیه وجه خود اقدام نکردند که این فرصت برای آنها تمدید شده است.

محمودزاده در مورد جزئیات افتتاح حساب متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، گفت: در طرح اقدام ملی مسکن که 400 هزار واحد است، 100 هزار واحد مربوط به بافت فرسوده است که این تعداد از واحدها آمارشان به شکل مجزا ارائه می گردد. در مورد 300 هزار واحد مسکن ملی در سایر بافت ها تا به امروز 240 هزار نفر یا نسبت به افتتاح حساب خود اقدام نموده اند و یا اینکه جزو پروژه های مشارکتی بودند که زمین طرح اقدام ملی برای احداث واحدها مسکونی به آنها واگذار شده است. فقط 60 هزار نفر از 300 هزار نفر، هنوز شرایط حساب آنها از نظر تکمیل و یا واریز کل وجه باقی مانده است که تا 5 دی ماه در مورد آنها تصمیم گیری نهایی خواهد شد.

وی یادآور شد: افرادی که تا 5 دی ماه نسبت به واریز اولیه وجه اقدام ملی مسکن اقدام ننمایند از لیست حذف می شوند.

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: هم اکنون 160 هزار نفر در لیست ذخیره طرح اقدام ملی مسکن است که اگر بنا به دلایلی افرادی نسبت به واریز وجه اقدام ننمایند لیست ذخیره جایگزین آنها خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8730

به "60 هزار نفر در آستانه حذف از طرح ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "60 هزار نفر در آستانه حذف از طرح ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید