آخرین تصادف مرگبار سال 99 چه بود؟

به گزارش جعبه مهر، رییس اداره تصادفات پلیس هدایت و رانندگی تهران عظیم از مرگ 9 نفر در تصادفات رانندگی پنج روز پایانی سال 99 اطلاع داد.

آخرین تصادف مرگبار سال 99 چه بود؟

سرهنگ احسان مومنی در گفت وگو با خبرنگاران، در تحلیل تصادفات روزهای پایانی سال 99 گفت: طی پنج روز پایانی سال گذشته و به دلیل افزایش ترددها و سفرها در سطح معابر شهر تهران متاسفانه 9 تن در جریان تصادفات رانندگی در معابر پایتخت جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه پنج نفر از این 9 جانباخته عابران پیاده بودند، ادامه داد: متاسفانه عابران پیاده و راکبان موتورسیکلت نزدیک به نیمی از جانباختگان حوادث ترافیکی در پایتخت را شامل می شوند و از این رو ضروری است که عابران پیاده توجه داشته باشند تا از عبور از عرض معابر، ایستادن در حاشیه جاده و خیابان و ... خودداری نمایند. رانندگان نیز با توجه و دقت کافی اقدام به رانندگی در معابر نمایند.

رییس اداره تصادفات پلیس هدایت و رانندگی تهران عظیم همچنین درباره آخرین تصادف مرگبار پایتخت در سال 99 نیز اظهارکرد: این حادثه ساعاتی پیش از تحویل سال جدید و درپی برخورد سواری ساینا با عابرپیاده در عظیمراه امام علی(ع) رخ داد که درپی آن یک عابر پیاده جان خود را از دست داد.

مومنی با بیان اینکه در آخرین روز سال 99، مجموعا 25 نفر نیز در حوادث ترافیکی مصدوم شدند، گفت: بیشتر این مصدومان راکب موتورسیکلت بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9469

به "آخرین تصادف مرگبار سال 99 چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تصادف مرگبار سال 99 چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید