احضار پربیننده ترین سریال تلویزیون در هفته اول ماه رمضان

به گزارش جعبه مهر، احضار به کارگردانی علیرضا افخمی با بازدید قابل توجه حدود 3 میلیونی، پربیننده ترین سریال تلویزیون در هفته اول ماه رمضان در تلوبیون شد.

احضار پربیننده ترین سریال تلویزیون در هفته اول ماه رمضان

به گزارش خبرنگاران، سریال های رمضانی تلویزیون که از شبکه های مختلف سیما با شروع ماه مبارک رمضان شروع شد، در سایت و اپلیکیشن تلوبیون هم مورد توجه مخاطبان نهاده شده است. بعد از گذشت حدود یک هفته از پخش این سریال ها در شبکه های مختلف، احضار با آمار جالب توجه در رتبه اول پربیننده ترین سریال های تلویزیونی نهاده شده است.

سریال احضار به کارگردانی علیرضا افخمی که از شبکه یک سیما پخش می گردد با 2 میلیون و 737 هزار و 473 بیننده در تلوبیون تا این لحظه پربیننده ترین سریال تلویزیون است.

سریال بچه مهندس4 شبکه دو سیما به کارگردانی احمد کاوری نیز با بازدید 2 میلیون و 2 هزار و 861 بازدید در رتبه دوم واقع شده است.

یاور به کارگردانی سعید سلطانی هم که از شبکه سه سیما پخش می گردد به بازدید 1 میلیون و 874 هزار و 879 بازدید رسید و در رتبه سوم نهاده شد.

با توجه به بازدیدهایی که سریال های ماه رمضان در تلوبیون (پیگیری سریال در فضای اینترنتی) کسب کردند می توان میزان رضایت مندی و دنبال کردن مخاطب را از سریال های ماه مبارک رمضان به خوبی فهمید. بازدید از سریال احضار که در مرکز سیمافیلم تهیه و فراوری شده است، نشان از رضایت مندی و پیگیری مخاطب از این سریال دارد که ظرف یک هفته توانسته به این میزان بازدید بیننده دست یابد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9867

به "احضار پربیننده ترین سریال تلویزیون در هفته اول ماه رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احضار پربیننده ترین سریال تلویزیون در هفته اول ماه رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید