احمدزاده می آید، مازیار و پژمان برمی گردند

قرار است در صورت اخراج پورغلامی، محمد احمدزاده به عنوان سرمربی ملوان انتخاب گردد و مازیار، پژمان و جلال رافخایی هم به عنوان بازیکن فعالیت خود را شروع نمایند.

احمدزاده می آید، مازیار و پژمان برمی گردند

به گزارش خبرنگاران ،فرهاد پورغلامی در انزلی پایگاه محکمی ندارد. طرفداران اعتقاد چندانی به او ندارند و البته جدایی پژمان نوری هم باعث شده تا پورغلامی اعتبار گذشته اش را از دست بدهد. اینها را بگذارید کنار نتایج دو، سه هفته اخیر ملوان و البته نقل و انتقالات تیم در ابتدای فصل تا ببینید او در چه شرایط عجیبی قرار گرفته است. قضیه محمد آبشک و آن 100 میلیون تومانی که از دست ملوان رفت هم اعتقاد مدیران ملوان به پورغلامی را کاهش داده است.

محمد رفیع نیا مالک ملوان است. جوانی که آرزوهای بزرگی برای تیم محبوب شمال ایران در سر دارد. او که در ملوان، نخستین تجربه تیمداری را پشت سر می گذارد، به امید روزهای موفق پا به این تیم قدیمی گذاشته اما فعلا به هدفش نرسیده. حداقل فرهاد پورغلامی نشان داده که نمی تواند این مالک جوان را به رویای خود- صعود ملوان به لیگ برتر- برساند.

حذف ملوان از جام حذفی و شکست مقابل رقیب قدیمی- سپیدرود- و البته باخت خانگی مقابل گل گهر سیرجان دست به دست هم داده تا انتقاد از پورغلامی شدت بیشتری به خود بگیرد. در انزلی کمتر کسی است که شایعه اخراج او از ملوان را نشنیده باشد. بخصوص بعد از پشت اینستاگرامی اخیری که مالک باشگاه منتشر نموده و سر و صدای بسیاری به راه انداخته. در این پست، تصویر پژمان نوری و مازیار زارع کنار هم دیده می گردد. آن ها در رختکن نشسته اند، انگار که می خواهند برای بازگشت به ملوان آماده شوند.

این پست اینستاگرامی، تلنگری بود به فرهاد پورغلامی. او که موقعیت خود را در خطر می دید، در مصاحبه ای مدعی شد هرگز پژمان نوری را از تیم کنار نگذاشته و نام او را هنوز در فهرست ملوان نگه داشته. یعنی اینکه طرفداران پژمان در انزلی نگران بازگشت او به ملوان نباشند. پورغلامی با این مصاحبه سعی نموده حمایت طرفداران را دوباره پشت خود و تیم ببیند اما ماجرا از این پیچیده تر است.

مدیران ملوان با پژمان نوری و مازیار زارع برای بازگشت به ملوان مذاکره نموده اند. بازگشت آن ها منوط به شکست ملوان مقابل شهرداری ماهشهر است. آنوقت، پورغلامی دو راه پیش رو دارد. ابتدا موافقت با بازگشت پژمان نوری و مازیار زراع و در غیر اینصورت سرانجام همکاری با ملوان. با انتخاب گزینه دوم، پورغلامی شغل خود را از دست می دهد و البته ستاره های سابق نیز به ملوان برمی گردند. شاید این بار در قامت مربی- بازیکن و شاید هم فقط بازیکن.

گویا قرار است در صورت اخراج پورغلامی، محمد احمدزاده به عنوان سرمربی ملوان انتخاب گردد و مازیار، پژمان و جلال رافخایی هم به عنوان بازیکن فعالیت خود را شروع نمایند. این اتفاق ها را بگذارید کنار پست اینستاگرامی رفیع نیا تا تغییرات در انزلی را بیشتر احساس کنید.

ملوان در ماهشهر میهمان شهرداری است. بعد از این بازی و شکست احتمالی در بازی خارج از خانه، منتظر اخبار جدید از انزلی باشید. اخباری از یک تیم قدیمی و ریشه دار، با انبوهی از طرفدار و ستاره های بزرگ و نامی. ستاره هایی که جایی در تیم نداشتند اما حالا شرایط برای بازگشت شان فراهم شده است.

9

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 29 بهمن 1397 شناسه مطلب: 483

به "احمدزاده می آید، مازیار و پژمان برمی گردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدزاده می آید، مازیار و پژمان برمی گردند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید