اظهارنظر ترسناک رانیری پس از باخت سنگین سامپدوریا مقابل لاتزیو!

به گزارش جعبه مهر، سرمربی تیم فوتبال سامپدوریا پس از باخت تحقیرآمیز شاگردانش در خانه لاتزیو جملات عجیبی را بیان نمود.

اظهارنظر ترسناک رانیری پس از باخت سنگین سامپدوریا مقابل لاتزیو!

به گزارش خبرگزای خبرنگاران، تیم فوتبال سامپدوریا روز گذشته (شنبه) در هفته بیستم سری A ایتالیا میهمان لاتزیوی رده سومی بود و مقابل این تیم با نتیجه 5 بر یک تن به شکست داد.

کلودیو رانیری سرمربی سامپدوریا که تیمش اکنون در رده شانزدهم جدول قرار گرفته و تنها 5 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد، پس از این باخت سنگین به سؤال خبرنگارانی که به او اظهاراتش در نشست خبری قبل از بازی را یادآوری کردند، پاسخ داد. رانیری پیش از بازی گفته بود که اگر ببیند تیمش از ابتدای مسابقه بدون تمرکز و انگیزه بازی می نماید، زنده زنده بازیکنانش را خواهد خورد.

او در پاسخ به این سؤال که با تماشای باخت سنگین تیمش و بازی ضعیف آن چه برنامه ای برای شاگردانش دارد و آیا به وعده قبل از بازی اش عمل خواهد نمود، گفت: در جلسه تمرینی بعدی مان چه کار می کنم؟ امشب با خودم کمی روغن و نمک و فلفل می برم تا بازیکنانم را زنده زنده بخورم. ما نه تنها توپ های اول یا دوم را دریافت نمی کردیم، بلکه بعد از سه چهار بار رد و بدل شدن توپ میان بازیکنان حریف هم نمی توانستیم آن را از آنها بگیریم. به طرزی باورنکردنی سست و متزلزل بازی کردیم، واکنش خوبی به گل های خورده نشان نمی دادیم کلاً مانند یک تیم بازی نمی کردیم. از زمانی که من سرمربی سامپدوریا شده ام این بدترین بازی مان بود.

رانیری اضافه کرد: لاتزیو کاملاً سزاوار این پیروزی بود، چون این تیم کاملاً مسلط بود و از فوتبالش لذت می برد. ما اما در جریان بازی محو بودیم. از لحاظ تئوری برای هفته آینده کارمان آسان تر خواهد بود، چون بازیکنان باید احساس نمایند که ضروری است این باخت را جبران نمایند و برای اینکه نشان دهند سامپدوریایی که مقابل لاتزیو به میدان رفت یک سامپدوریای واقعی نبوده است، انگیزه دارند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4580

به "اظهارنظر ترسناک رانیری پس از باخت سنگین سامپدوریا مقابل لاتزیو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارنظر ترسناک رانیری پس از باخت سنگین سامپدوریا مقابل لاتزیو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید