انتقاد تند احمدزاده از فدراسیون: فوتبال کثیف را نشانتان دادم

به گزارش جعبه مهر، سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی به شدت از فدراسیون فوتبال بابت ماجرای قضاوت داوران در لیگ یک انتقاد کرد.

انتقاد تند احمدزاده از فدراسیون: فوتبال کثیف را نشانتان دادم

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس محمد احمدزاده در مورد نیمه تمام ماندن ملاقات تیمش روبروی استقلال خوزستان، گفت: داور یک طرفه به سود استقلال خوزستان سوت می زد و دو پنالتی را برای آنها گرفت و تعیین بود که می خواهند 3 امتیاز را به تیم مقابل بدهند. در دو صحنه هیچ کدام پنالتی نبود و هر بار ما در بازی پیش می افتادیم برای آنها پنالتی می گرفتند.

وی ادامه داد: این اولین بار نبود که این اتفاق برای ملوان افتاده است، در بازی گذشته مقابل خوشه طلایی هم گل آفساید را قبول کردند و سه امتیاز را از ما گرفتند. گفتیم در این بازی از زمین بیرون بیاییم راحت تر بتوانند امتیاز بگیرند. ما را از بین بردند. قبلاً هم کمیته داوران به خاطر پنالتی هایی که برای تیم ما نگرفته بودندعذرخواهی کرد. آنها با چنین قضاوت هایی باعث سقوط تیم ما شدند و الان هم تصمیم دارند ملوان را به لیگ دو بفرستند. واقعاً چه از جانمان می خواهند؟ از ملوان مظلوم تر تیمی وجود دارد؟ چرا با این تیم این کار را می کنید؟ من سؤالم از فدراسیون فوتبال این است که ملوان چه هیزم تری به شما فروخته است؟

احمدزاده تأکید کرد: چندین سال است مسائلی با مسؤولین سیاسی شهرمان داشتیم و آن را برطرف کردیم و الان با فدراسیون مشکل داریم. هر بلایی می خواهند سر این تیم می آورند، تیمی که تماماً فوتبالی است. از مالک، مدیرعامل و مربی همه فوتبالی هستند. دیگر کارد به استخوانمان رسیده است.

وی توضیح داد: من در این ملاقات دیدم هر کاری کنم قرار است امتیاز را به آنها بدهند، بازیکنان استقلال خوزستان هم به پنالتی اعتقاد نداشتند.

سرمربی تیم ملوان در مورد بیرون آوردن تیمش از زمین و صحبت های رئیس کمیته داوران، بیان کرد: وقتی کارد به استخوان برسد آدم هر کاری را می نماید و حرفه ای بودن را کنار می گذارد، اگر آقایان خودشان حرفه ای بودند فوتبال را به این وضع نمی کشیدند، من با این حرکت به آقایان فوتبال کثیف را نشان دادم. تا کی می خواهند سرشان را در برف نمایند تا اشتباهات را نبینند؟ فوتبال را نابود کردند. تأکید می کنم فوتبال را به بدجایی کشیدید و حالا صحبت از حرفه ای گری می کنید.

وی توضیح داد: بروید فیلم های بازی ملوان و 10 بازی آخرمان را ببینید و خجالت بکشید. هیچ کدامتان حاضر نیستید جواب دهید، همه باید حرفه ای عمل نمایند و فقط شما حرفه ای عمل نکنید. کجای کار شما حرفه ای است؟ فدراسیون کجای کارش حرفه ای است؟ هزاران نفر می گویند لیگ را تعطیل کنید و شما به آن ادامه می دهید، این رفتار شما حرفه ای است؟ همه اماکن ورزشی و تمام رشته های ورزشی تعطیل شده و فوتبال هنوز ادامه دارد، این حرفه ای است؟

احمدزاده در مورد بازیکنانی که در تیمش مشکوک به بیماری کرونا بودند گفت: هر کسی در تیم من حتی یک عطسه کرد آن را به اردو نبردم. من فقط خواستم تیم سالم بماند حتی اگر یک نفر مشکوک به این بیماری باشد او را به اردو نبردم تا تیم مسئله ای برایش پیش نیاید. ما مربی دروازه بان مان را در اهواز به خاطر همین موضوع برگرداندیم. 6 بازیکن، پژمان نوری و مازیار زارع مریض بودند و آنها را به اردو نبردم.

وی خاطر نشان کرد: این شرایط تیم ما است و هر روز هم شرایط بدتر می گردد و حالا به فدراسیون بگویید بازی هایش را برگزار کند. در ایتالیا یک نفر یک عطسه کرد، لیگ را تعطیل کردند. در این جا با این همه مسائل لیگ را تعطیل نمی نمایند نباید همه چیز را با سیاست قاطی کرد.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4953

به "انتقاد تند احمدزاده از فدراسیون: فوتبال کثیف را نشانتان دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند احمدزاده از فدراسیون: فوتبال کثیف را نشانتان دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید