انصاری فرد: تخلفات تماشاگران دیگر تیم ها سنگین و غیرقابل بیان است اما ما محروم می شویم، در حق خلیل زاده اجحاف شده است

به گزارش جعبه مهر، محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از شجاع خلیل زاده خواستم به رأی کمیته انضباطی احترام بگذارد، تمرکزش روی بازی ها و تمرینات باشد و هرگونه اظهارنظر و پیگیری را به باشگاه واگذار کند.

انصاری فرد: تخلفات تماشاگران دیگر تیم ها سنگین و غیرقابل بیان است اما ما محروم می شویم، در حق خلیل زاده اجحاف شده است

به گزارش جعبه مهر، محمدحسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: هر چند کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال با اجرای محرومیت تعلیقی حکم به یک جلسه محرومیت قطعی تماشاگران پرسپولیس داده است، اما آیا باید اتفاق ناگوار و ضایعه ای غیرقابل جبران برای کنعانی زادگان، مدافع پرسپولیس رخ می داد تا نگاه به تخلفات یکسان نباشد؟! بنده تصور می کنم در این بخش نسبت به پرسپولیس سخت گیرانه تصمیم گرفته شده است. در گذشته هم همین اتفاق رخ داده و تماشاگران پرسپولیس در حالی با محرومیت تعلیقی روبرو شدند که تماشاگران تیم دیگر تخلفاتی به مراتب و خیلی سنگین تر از پرسپولیس داشته اند. ما شاهد تخلفات سنگین و بعضاً غیرقابل بیان از سوی تماشاگران برخی تیم ها طی فصل گذشته و امسال بوده ایم، اما میزان محرومیت های تماشاگران پرسپولیس با آنها یکسان یا بیشتر بوده است. این را بار دیگر می پرسم که آیا باید برای کنعانی زادگان اتفاق تلخ تری رخ می داد؟ آیا حال که در قبال پرسپولیس سخت گیرانه رأی داده شده است درباره همین سنگی که به سر بازیکن پرسپولیس اصابت کرد با همه عوامل درگیر در این ماجرا برخورد شده است؟ بنده با ذکر جزئیات بیشتر با آقای حسن زاده صحبت می کنم، چون برخی احکام از نگاه ما جای تأمل بیشتر دارد و انتظار داریم در مواردی که قابل تجدیدنظرخواهی است شاهد رفع محرومیت ها و جرایم در قبال پرسپولیس و برخی نفرات آن باشیم.

انصاری فرد با اشاره به محرومیت شجاع خلیل زاده گفت: با شجاع خلیل زاده در این باره صحبت کرده ام. او می گوید اگر ویدیویی وجود دارد که حرکت من به عنوان هیس نشان دادن یا بی احترامی به داور بوده است یا اگر آقای بینادی فر، داور بازی تأیید کند که من خدای ناکرده به ایشان چنین علامتی نشان داده ام، مرا محروم کنند. او می گوید در همین بازی مکرر با فحاشی و توهین تماشاگران روبرو بوده، اما هیچ واکنشی نشان نداده است و قسم می خورد که از آن حرکت دست منظور دیگری داشته و موقع گفتن کلمه به خدا دست خود را جلوی صورتش گرفته است. ایمان دارم درباره حرکت خلیل زاده سوءبرداشت شده و حق او محرومیت نیست. این بازیکن یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس بوده که متأسفانه از تیم ملی هم دور مانده و در حق او اجحاف شده است. امیدواریم نگاه ها نسبت به خلیل زاده تغییر کرده و توانایی های او بیشتر دیده شود، نه صرفاً هیجاناتش. انتظار ما این است که محرومیت آقای خلیل زاده رفع شود و کمیته استیناف حرف های او را بشنود و به جمع بندی نهایی برسد. آقای کنعانی زادگان هم دیدید که به رغم اصابت سنگ به سرش هیچ واکنشی نشان نداد و الان هم به همین دلیل از جریمه نقدی غافلگیر شده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: درباره محرومیت از حضور تماشاگران و محرومیت دو جلسه ای آقای خلیل زاده واقعاً غافلگیر شده ایم. از شجاع خلیل زاده خواستم به رأی احترام بگذارد، تمرکزش روی بازی ها و تمرینات باشد و هرگونه اظهارنظر و پیگیری را به باشگاه واگذار کند و از کنعانی زادگان هم همین را می خواهیم. فرشاد احمدزاده نیز تصور نمی کنم مرتکب اشتباهی شده باشد که بیش از یک جلسه محرومیت داشته باشد. او در بازی قبلی محروم بود. فراموش نکنیم که همین بازیکن در خاتمه بازی دست بازیکنان استقلال را می گیرد و از زمین بلند می کند. کاش این حرکات هم دیده شود و محرومیت این بازیکن با شنیدن شرحاتش امروز خاتمه یابد. ما در همین لیگ با حرکاتی بسیاری تندتر روبرو بوده ایم که دو جلسه محرومیت برای شان در نظر گرفته نشده است.

انصاری فرد شرح داد: ما در کنار انتقال نظرات و دفاع از حق و حقوق تیم و بازیکنان و هواداران از همه آنها می خواهیم با آرامش بیشتر به کار خود ادامه دهند. پرسپولیس در سایه همدلی و اتحاد و آرامش است که می تواند موفقیت هایش را تکرار کند. باید به داوران و حریفان احترام بگذاریم و از اعتراض های مکرر پرهیز کنیم و بدانیم که پرسپولیس در چه شرایطی است. ما از محرومیت ها متضرر می شویم و امیدواریم با تخلفات سنگین دیگران هم در حد همان تخلفات سنگین رفتار شود. ما برخی مسائل مدنظر خود را با آقای حسن زاده در میان می گذاریم و برای پرهیز از تنش ها از طرح آن در رسانه ها خودداری می کنیم. باور ما این است که در قبال پرسپولیس در برخی موارد سخت گیرانه تر رأی صادر شده ادله خود را هم با ریاست محترم کمیته انضباطی در میان خواهیم گذاشت و می دانیم که ایشان هم حرف هایی برای گفتن دارد، اما ما هم ادله هایی داریم که پرسپولیس حقیقتاً مظلوم واقع شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3240

به "انصاری فرد: تخلفات تماشاگران دیگر تیم ها سنگین و غیرقابل بیان است اما ما محروم می شویم، در حق خلیل زاده اجحاف شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: تخلفات تماشاگران دیگر تیم ها سنگین و غیرقابل بیان است اما ما محروم می شویم، در حق خلیل زاده اجحاف شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید