اولین واکنش کی روش بعد از شکایت از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا

به گزارش جعبه مهر، کارلوس کی روش برای دریافت طلب 800 هزار دلاری خود از فدراسیون ایران شکایت نموده است و او دلیل این تصمیم را بی احترامی فدراسیون ایران می داند.

اولین واکنش کی روش بعد از شکایت از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا

کی روش که حالا همراه با تمام تیم دستیارانش در تیم ملی ایران، راهنمایی یکی از بهترین تیم های ملی فوتبال دنیا یعنی کلمبیا را بر عهده گرفته است، از رئیس سابقش به شدت دلخور است و حتی از مرد واسط این رابطه هم گلایه های تندی دارد. او به دلیل تحریم های اقتصادی در ایران، در یک سال اخیر با مسائلی برای رسیدن به پول هایش روبرو بود و حالا هم 800 هزار دلار از فدراسیون ایران طلب دارد که دقیقا حقوق دوره کاری پس از جام دنیای تا جام ملت های آسیای این مربی است.

مهدی تاج که این روزها همراه با همکارانش در کوشش است آینده فوتبال ایران را با یک مربی جدید کلاس دنیای بسازد، با شکایت مرد پرتغالی بی شک چالش های بزرگتر خواهد داشت.

او که پس از اتفاقات مربوط به قانون بازنشستگان و فشارهای قانونی که عدم استعفای یارانش در هیات رئیسه به فدراسیونش وارد نموده است، با چالش بزرگ اقتصادی روبرو شده است.

مسائل اقتصادی داخلی سبب شده تا آن ها در پرداخت هزینه های ریالی با مشکل روبرو باشند و از سوی دیگر تحریم ها هم چالشی برای شان شده که نمی گذارد دلارهای شان را بگیرند. این اتفاق سبب شده تا تیم ملی بی مربی باشد و مرد اصفهانی فقط بگوید با مربی آینده به جمع بندی رسیده است تا اقلا فشار افکار عمومی را کم کند، اما از سوی دیگربه طلبکارانش یا ناچار است پاسخ ندهد و یا اینکه از آن ها فرصت بخواهد.

ولی همین جواب های سربالا و البته احتمالا اخبار مربوط به مذاکرات با گزینه های جدید که جذب شان در همان وهله اول چند صدهزار دلاری احتیاج دارد، سبب شده تا کارلوس کی روش در پی دریافت مطالباتش از راه های قانونی باشد.

مرد پرتغالی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا از فدراسیون ایران شکایت نموده، این متن را فرستاده که تاکید دارد از جواب های سربالای مهدی تاج دلخور شده و شکایت نموده است.

او در پیامش نوشته است: متاسفانه تقریبا 2 دو ماه بعد از خروج من از ایران، آقای تاج (فدراسیون فوتبال ایران) من را مجبور کرد تا پرونده را در فیفا و afc پیگیری کنم چرا که گزینه دیگری وجود نداشت. در 8 ماه گذشته، من به دفعات و طرق مختلف کوشش کردم که یک پاسخ و راهکار از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کنم، اما هیچ پاسخ و راهکاری به من ارائه نشد. تمام قول های اقای تاج و دکتر اسلامیان پوچ از آب در آمد و متاسفانه این پاسخ ها بویی از ارزش و احترام به قول و قرار، نبرده اند.

اکنون نیز من تنها با سکوت و بی تفاوتی آقای تاج و فدراسیون فوتبال ایراد روبرو شده ام. این مزدی بود که آقای رئیس در قبال وفاداری، دوستی، تعهد و تمام اقدامات و خدماتم در تیم ملی به من پرداخت کرد. بسیار متاسف هستم و از موقعیت شرمنده کننده و بسیار خجالت آوری که آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مسبب اصلی آن بوده، ناراحت و غمگینم.

با احترام

کارلوس کی روش

او در ادامه اینگونه نوشته است: نظر فروتنانه من در این باره ضرب المثلی موزامبیکی است: تراژدی بدون مرحمت خدا

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1357

به "اولین واکنش کی روش بعد از شکایت از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش کی روش بعد از شکایت از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید