بارگیری محموله های آسانسور برای 150 بلوک پردیس

به گزارش جعبه مهر، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: موتور آسانسور برای 150 بلوک فاز 11 وارد شده که به زودی از گمرک بازرگان ترخیص می شود.

بارگیری محموله های آسانسور برای 150 بلوک پردیس

به گزارش خبرنگاران، مدیرعامل و مشاور عالی شرکت عمران با حضور در فاز 11، در جلسه ای با مدیران شرکت کوزو، آخرین وضعیت پروژه های این فاز را مورد بررسی قرار دادند. در این جلسه وضعیت تحویل زون های 1 و 5 پیگیری و همچنین در خصوص وضعیت طراحی بیمارستان 400 تخت خوابی فاز 11 بحث هایی صورت گرفت و برای موضوعات مالی پروژه جهت اجرایی شدن طرح ها برنامه ریزی شد.

خبر مدیرعامل شرکت عمران اما برای مالکان فاز 11، بارگیری موتور آسانسور برای 150 بلوک است. طبق گفته سید مهدی هدایت، این محموله به سمت گمرک بازرگان در حال حرکت است و با پیگیری هایی که صورت خواهد گرفت، به زودی و بعد از ترخیص از گمرک، به سمت پردیس حرکت خواهد کرد. اتفاقی که باعث تحول در بحث نصبیات بلوک های باقی مانده فاز 11 می شود.

پیش از این نیز چند محموله موتور آسانسور به داخل کشور وارد و باعث شد بسیاری از بلوک های آماده فاز 11 به ویژه در زون 5 به مرحله تحویل برسد.

حل مشکل نصبیات پروژه های مسکن مهر از جمله آسانسور، پکیج، شیرآلات و … یکی از اولویت های مهم شرکت عمران است که با توجه به جلسات متعددی که تاکنون برگزار شده، به زودی باید منتظر خبرهای خوش دیگری برای مالکان مسکن مهر در سایر فازها بود.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1208

به "بارگیری محموله های آسانسور برای 150 بلوک پردیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارگیری محموله های آسانسور برای 150 بلوک پردیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید