اخبار اقتصادی

اقدامات من نبود تلفات کرونا درآمریکا از 2 میلیون نفر فراتر می رفت

به گزارش خبرنگاران، رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی مدعی شد که اگر اقدامات وی نبود شمار تلفات کرونا در آمریکا از دو میلیون نفر فراتر می رفت.

27 مهر 1399

پناهگاه پول ها در ریزش بورس

خبرنگاران : نتایج چهاردهمین حراج اوراق دولتی و منحنی بازدهی اوراق دولتی در بازار ثانویه نشان می دهد نرخ سود در هر دو بازار کاهشی شده است. اما دلیل کاهش این نرخ چیست؟

26 مهر 1399

ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی دانشگاه آزاد تا 14 شهریور ادامه دارد

ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی شهریورماه 99 دانشگاه آزاد که از 5 شهریور شروع شده تا روز آدینه 14شهریور ادامه دارد.

23 مهر 1399

اصابت 14 راکت به منطقه دیپلماتیک کابل در روز استقلال افغانستان

به گزارش خبرنگاران، رویترز در خبری فوری به نقل از منابع خود در افغانستان، از اصابت چند راکت به منطقه دیپلماتیک افغانستان گزارش داده است.

22 مهر 1399

نشست مجمع جهانی اقتصاد به تعویق افتاد

مجمع جهانی اقتصاد با صدور بیانیه ای اظهار داشت که اجلاس بعدی با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت نکات ایمنی برای کاستن از سرعت شیوع بیماری به تابستان سال آینده موکول خواهد شد. پیش از این قرار بود اجلاس بعدی در ماه ژانویه (زمستان امسال) در شهر داووس سوئیس...

19 مهر 1399

نخست وزیر انتاریو با یک نمودارساده علت بسته ماندن مرز آمریکا-کانادا را شرح داد

داگ فورد نخست وزیر انتاریو در کنفرانس خبری آخر هفته خود از دولت فدرال خواست مرز بین آمریکا و کانادا را بسته نگه دارد، به یک نمودار آماری مهم استناد کرد که تعداد موارد ابتلای پایین کووید-19 در استان را با تعداد موارد فراوان آمریکا مقایسه می کرد.

19 مهر 1399

زندگی تان را با قدرت فن بیان تغییر دهید

مسلما همه شما از اهمیت ارتباطات و نقش مهم آن در زندگی کاری و اجتماعی به خوبی آگاه هستید. سخنرانی و نفوذ کلام و توانایی متقاعد کردن دیگران با هر موقعیت اجتماعی که داشته باشید می تواند در کار و زندگی تان حتی در دنیا تغییرات بزرگی ایجاد کند.

18 مهر 1399

کاهش 30 هزار واحدی شاخص بورس

بازار سرمایه هفته را با چراغ قرمز آغاز کرد و شاخص کل بورس با 30 هزار واحد کاهش در محدوده یک میلیون و 700 هزار واحد باقی ماند.

16 مهر 1399

خبرنگاران حوزه های کنکور ایمن و بی خطر

بوشهر- خبرنگاران- پس از بحث و کش و قوس های فراوان بر سر برگزاری کنکور سال جاری در شرایط همه گیری ویروس کرونا بالاخره زمان موعود فرا رسید و با تمهیدهای بهداشتی اجرا شده در حوزه های برگزاری کنکور استان بوشهر داوطلبان می توانند در شرایط و فضاهای ایمن وبی...

15 مهر 1399

پیام پمپئو درباره ایران که مورد تمسخر کاربران قرار گرفت

پیام توییتری وزیر خارجه آمریکا مبنی بر این که هیچ کشوری نمی تواند حق آمریکا برای فعال سازی تحریم های چندجانبه علیه ایران را متوقف کند، مورد تمسخر کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

14 مهر 1399

تاثیر 23 درصدی کاهش قیمت سهام شستا در شاخص بورس ، مردم به سهام دولتی بی اعتماد شدند؟

تاثیر 23 درصدی کاهش قیمت سهام شستا در شاخص کل نشان داد، مردم نسبت به سهام دولتی بی اعتماد شده اند.

13 مهر 1399

جنگل های شمال تنها در 40 سال نصف شد!

خزان درختان جنگلی در شمال کشور سال هاست که آغاز شده و حداقل در 40 سال اخیر سطح جنگل های هیرکانی از سه میلیون و 600 هزار هکتار به حدود یک رمیلیون و 800 هزار هکتار یعنی تقریباً به نصف رسیده است.

12 مهر 1399

دولت در فکر وزیر بعدی؛ مجلس در پی رفع مسائل ، در جلسه رای اعتماد مدرس خیابانی چه گذشت

نشست علنی مجلس شورای اسلامی با موضوع رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت در خانه ملت برگزار گشت.

10 مهر 1399

توافقات مزدی کارگر و کارفرما در رویه های تأمین اجتماعی پذیرفته گردد

هفتادوهفتمین نشست کمیته ماده 12 به مسائل کارفرمایان در انعقاد قرارداد جدید با کارگران با رعایت حداقل مزد مشخص شده در مصوبه شورای عالی کار و بدون افزایش دستمزد، اختصاص داشت و در نهایت پس از بحث و آنالیز مقرر شد دبیرخانه کمیته ماده 12 پیگیر اصلاح سامانه...

9 مهر 1399

اعلام سقوط 98 درصدی سفرها در ماه می

خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، سقوط 98 درصدی سفرها در ماه می مشاهده می گردد.

8 مهر 1399

کشمکش دولت و مجلس در خصوص جاماندگان سهام عدالت ، تاخیر در واریز پول و سردرگمی مردم

با اینکه کمیسیون مالی مجلس به تخصیص سهام عدالت جدید به جاماندگان تاکید دارد، اما دولت این موضوع را غیر قابل انجام می داند.

6 مهر 1399

فرانسه هند را مهمترین شریک منطقه ای خود توصیف کرد

سفارت فرانسه در هند ضمن معرفی هند به عنوان مهمترین شریک استراتژیک خود در منطقه جنوب آسیا از سفر قریب الوقوع وزیر دفاع خود به دهلی نو اطلاع داد.

5 مهر 1399

خبرنگاران بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی، جنایتی که 75 ساله شد

پکن- خبرنگاران- هفتاد و پنج سال پیش در چنین روزی (6 اوت 1945) شهر هیروشیما و سه روز بعد هم (9 اوت 1945) شهر ناکازاگی توسط آمریکا بمباران اتمی شد جنایاتی که با گذشت سه ربع قرن همچنان بر پیشانی سیاه آمریکا مانده است و داغ آن هرگز از بین نمی رود.

5 مهر 1399

دمشق: آمریکا ذخایر نفت سوریه را چپاول می نماید

دولت قانونی سوریه ایالات متحده را به چپاول ذخایر نفتی این کشور به بهانه حراست از میادین نفتی در برابر تروریستها متهم کرد.

5 مهر 1399

مخالفت چین با قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت که کشورش با پیش نویس قطعنامه ارائه شده از سوی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران محالف است.

4 مهر 1399
تعداد: (375)