اخبار اقتصادی

اولین کنفرانس سالانه انجمن بازرگانان ایران و کانادا برگزار گردید

اولین کنفرانس سالانه انجمن بازرگانان ایران و کانادا با هدف معرفی ظرفیت های تجاری و بازرگانی ایران در مونترال کانادا برگزار گردید.

9 خرداد 1399

خبرنگاران فعالیت واحدهای صنفی کرمان طبق مصوبات ملی اجرا خواهد شد

کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان با بیان اینکه در خصوص فعالیت مجدد 16 صنف از 56 صنفی که در گذشته تعطیل شده بودند در این نشست به جمع بندی نرسیدیم گفت: مقرر شد فعالیت واحدهای صنفی طبق مصوبات ملی اجرا گردد و در این مورد به صورت استانی تصمیم گیری نخواهیم کرد....

7 خرداد 1399

تداوم جنگ بر سر ماسک در غرب، سوئد از فرانسه شکایت می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایریش تایمز، وزارت خارجه سوئد اعلام نموده است از اقدام فرانسه در عدم ارسال محموله ماسک های سفارشی این کشور، به کمیسیون اروپا شکایت خواهد نمود و موضوع را پیگری می نماید.

4 خرداد 1399

کوشش امارات برای تغییر بافت جمعیتی در سواحل تعز

استاندار سابق تعز از کوشش امارات برای تغییر بافت جمعیتی در سواحل تعز پرده برداشت.

3 خرداد 1399

انسداد 20 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب، محور کندوان تا 14 فروردین مسدود است

به گزارش تجارت نیوز، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین شرایط جاده ها، گفت: در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است، اما مردم حتماً از انجام هر گونه سفر خودداری نمایند.

1 خرداد 1399

قیمت نفت افزایش یافت

رئیس جمهور آمریکا و رئیس جمهور روسیه توافق کردند تا با هدف ثبات بخشی به بازار انرژی مذاکره نمایند که این موضوع موجب شد قیمت نفت افزایش یابد.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فعالیت های سوادآموزی در کهگیلویه و بویراحمد غیرحضوری است

یاسوج- خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت های آموزشی سوادآموزی در این استان با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس به صورت غیرحضوری ارائه می گردد.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران نمایندگان فعلی و منتخب یزد، همراهی نظام بانکی با اقشار محروم را خواهان شدند

یزد- خبرنگاران - نمایندگان فعلی و منتخب استان یزد در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به رییس کل بانک مرکزی، ضرورت همراهی حداکثری نظام بانکی کشور با اقشار محروم و متوسط جامعه در شرایط خطیر فعلی را خواهان شدند.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پویش مردمی مقابله با تحریم ایران؛ 80 ساعت برای 80 میلیون

نیویورک- خبرنگاران- پویش مردمی مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایرانیان در شرایط سخت درگیری ویروس کرونا، از شهروندان آمریکایی خواسته است تا با وزارت خزانه داری به منظور لغو تحریم ها حتی به صورت موقت، تماس بگیرند.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران انبار مواد ضدعفونی کننده تقلبی در کرمان کشف شد

کرمان - خبرنگاران - فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف یک انبار مواد ضدعفونی کننده تقلبی که به منظور فروش به شهروندان برای مراقبت در مقابل ویروس کرونا تهیه شده بود، خبر داد.

22 اردیبهشت 1399

چرا جوانان سوئدی تنها زندگی می نمایند؟

یک بحث داغ در خصوص تغییر سبک زندگی و عادت های اجتماعی در سوئد وجود دارد. در شهرهای سوئد جنبش قهرمان سازی از زندگی مشترک و جمعی در حال رشد است و بسیاری از سازمان ها زندگی اشتراکی را ترویج می نمایند.

21 اردیبهشت 1399

معرفی فیلم سینمایی اسب جنگی به کارگردانی اسپیلبرگ

اسب جنگی یک فیلم سینمایی جنگی و مهیج به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است.

21 اردیبهشت 1399

وعده تولید گوشی ایرانی به کجا رسید؟

در شرایطی که برندهای بزرگ تولیدکننده گوشی در مواردی به دلیل تحریم های آمریکا روی خوش به ایران نشان ندادند، شاید تولید محصول داخلی باکیفیت یک راه چاره در نظر گرفته شود، اما با وجود وعده ها برای معرفی چند شرکت تولیدکننده گوشی، این اتفاق هنوز رخ نداده...

20 اردیبهشت 1399

خطر افسردگی ملی ، با کرونا هنوز شعاری برخورد می شود

فلاحت پیشه با بیان اینکه هنوز با کرونا برخورد شعاری می شود، گفت سال آینده با افسردگی ملی بعد از کرونا روبرو می شویم

14 اردیبهشت 1399

قیمت مسکن همچنان در حال افزایش

وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت میانگین قیمت خرید و فروش آپارتمان مسکونی در تهران، در مرداد ماه، 4 میلیون و 600 هزار تومان در هر مترمربع بوده که افزایشی 23.8 درصدی نسبت به تیر ماه نشان می دهد.

13 اردیبهشت 1399

راهنمای سفر به آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی، سرزمینی حیرت انگیز که جهانی از زیبایی ها، تضادها و رنگ ها را در خود جای داده است. دنیای پر زرق و برق ژوهانسبورگ در مقابل حیات وحش زیبا و استثایی پیلانسبرگ و محله های رنگارنگ کیپ تاون در برابر تفریحات سان سیتی همه و همه دنیایی خارق العاده...

9 اردیبهشت 1399

65 تن ماده ضد عفونی کننده، 20 تن ماسک و 71 تن دستکش آماده ترخیص از گمرک رجایی

ناظر گمرکات استان هرمزگان گفت: 20 تن ماسک، 71 تن دستکش و 65 تن ماده ضد عفونی کننده آماده ترخیص از گمرک رجایی است.

8 اردیبهشت 1399

شیفت بندی فعالیت واحدهای صنفی در کرمان

جلسه فوق العاده اتاق اصناف کرمان به منطور شیفت بندی فعالیت واحدهای صنفی با موضوع مقابله هوشمندانه با بیماری کرونا برگزار گردید.

7 اردیبهشت 1399

نخست وزیر لبنان: شرایط کنونی کشور بازتاب بحران بی سابقه ای است

حسان دیاب گفت: شرایطی که هم اکنون با آن روبرو هستیم، بازتاب بحران بی سابقه ای است که لبنان را در یک نقطه سرنوشت ساز قرار داده است.

6 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بهره برداری از یک هزار هکتار گلخانه در سال 99

تهران - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی از واگذاری هفت هزار و 250 هکتار شهرک گلخانه ای خبرداد و گفت: برای امسال، بهره برداری از یک هزار هکتار گلخانه در قالب شهرک های گلخانه ای هدف گذاری شده است.

5 اردیبهشت 1399
تعداد: (269)