تعبیر خواب افراد مشهور - مفهوم دیدن شخصیت های معروف چیست؟

به گزارش جعبه مهر، تعبیر خواب دیدن هنر پیشه زن یا مرد و به طور کلی افراد مشهور اشاره به آرزوی فرد بیننده خواب برای جلب توجه و خواستنی شدن توسط دیگران دارد.

تعبیر خواب افراد مشهور - مفهوم دیدن شخصیت های معروف چیست؟

تعبیر خواب دیدن افراد مشهور و معروف چیست؟

سرویس سرگرمی - بسیاری از ماها بارها شده که در رویا، افراد مشهوری همچون بازیگران، شخصیت ها و ... مشاهده کنیم. سوالات زیادی ذهن و فکر را درگیر خود می نماید که آیا این گونه خواب ها می توانند تعابیری داشته باشند یا خیر؟

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تونی کریسپ خالق کتاب فرهنگ تفسیر رویا در کتاب خود درباره دیدن افراد مشهور و معروف در رویا می گوید:

دیدن اشخاص مشهور یا به عبارتی سلبریتی ها در خواب اشاره به تصاویری همچون آرزوی فرد برای جلب توجه و خواستنی شدن دارد. همچنین این رویا می تواند نشانه ای از توانایی بالقوه شما، که اغلب بدان بی اعتنایی شده و شما آن را به شخصیتی که در رویا دیده اید نسبت می دهید، باشد.

دیدن یک شخصیت مشهور در خواب در بسیاری از موارد مربوط به حضور واقعی آن فرد نبوده، در واقع این رویا نمادی از توان شما برای پذیرش خود به اندازه ارج و قربی که دارید - وابستگی چگونگی ارتباط شما با افراد مشهور، آرزو، بلند پروازی و کوشش برای موفقیت است.

گاهی اوقات فرد شاید به خاطر اینکه زندگی یا شغلش نمایانگر خصوصیت عمل خاصی از قبیل شجاعت، عشق، تسلط بر غرایز در زندگی، اقتدار و ... است از این دست رویاها خواهد دید.

اگر آن شخص معروف در رویا در نقش خاص یا صحنه سینما و تئاتر دیدید، هدایت بزرگی از آنچه او نمایانگرش است (مثلا عاشق پیشه ای که همه چیز را رها می نماید یا پدری که خود را فدا می نماید) برای شما خواهد بود.

تعبیر خواب امامان معصوم - معنی دیدن ائمه اطهار در خواب چیست؟

بازیگر: فرد نقشی را اجرا می نماید، میل به توجه، فریب و اغفال

خبرنگاران سینما یا تئاتر: اگر این خبرنگاران از ویژگی خاصی برخوردار بود، رویاها از آن برای نشان دادن خود آن ویژگی استفاده می نمایند. مثلا مهربانی، بی وفایی و خیانت، شجاعت و غیره

خبرنگاران موسیقی پاپ: این رویا ممکن است احساساتی را با خود به همراه داشته باشد که با نیازهای شدید نوجوان و جنسیت آنان در ارتباط باشد. آنچه شما به عنوان ایده آل در نظر می گیرید، یک الگو و سرمشق.

مردمان مشهور را می توان به مثابه موش های آزمایشگاهی در اجتماع نگریست. به طور کلی اجتماع آن ها را با پول زیاد، فرصت های متنوع، مواد مخدر، الکل و فشار شدید تجاری و جامعه بمباران می نماید و بعد به کوچک ترین بخش های زندگی آن ها را وارسی می نماید تا ببیند که آن ها چگونه با این همه سر می نمایند. میلیون ها نفر با تصوری که از قدرت آن ها در کنار آمدن با واقعیت در بهترین و بدترین شرایط دارند، همزاد پنداری می نمایند. بنابراین گاهی دیدن مردمان مشهور در رویا نشان دهنده مکانیسم دفاعی و کنار آمدن با سختی واقعیت است.

یونگ می گوید:

دیدن یک فرد مشهور در خواب، بیانگر باور ها و درک شما از اوست. این را در نظر گیرید که فرد مشهور برای چه معروف شده و اینکه چگونه شما به این ویژگی(که او به خاطرش مشهور شده) مربوط می شوید. چیزی در زندگی بیداری تان، این باور ها و احساسات مشابه را دنبال نموده است. دور از تصور نیست که علاقه مندی تان نسبت به یک فرد مشهور خاص، او را به خوابتان آورده باشد. افراد مشهور، به عنوان قهرمان دیده می شوند و اینها همه بزرگی است. هر گونه جناسی را در خصوص آن فرد مشهور در نظر گیرید.

خواب دیدن اینکه شما با یک فرد مشهور دوست هستید، بیانگر مدل ایده آل کسی است که شما در زندگی تان می شناسیدش. شاید شما امید دارید که یک دوست در زندگی واقعی، می تواند بیشتر شبیه یک فرد مشهور خاص عمل کند. ویژگی هایی که در این فرد مشهور می بینید و اینکه چگونه می خواهید دوستانتان این ویژگی ها را داشته باشند، در نظر گیرید.

تعبیر دیگر این است که خواب ممکن است کوشش کند، عدم اعتماد به نفس شما را جبران کند. شما می خواهید از واقعیت خود فرار کنید و در سطح بالایی از زندگی، سپری کنید. شما می خواهید خود را با آن متناسب کنید(خودتان را تا آنجا بالا بکشید)

خواب دیدن اینکه شما یک فرد مشهور را می بوسید یا با او رابطه زناشویی دارید، بیانگر تمایل شما برای موفقیت است. اینکه چه فیلم هایی را این فرد مشهور بازی نموده که شما دیده اید و اینکه چه چیز این فرد را مشهور نموده و نشانه هایی که شما چه موفقیتی را در کجا می خواهید به دست آورید، در نظر گیرید.

تعبیر دیگر این است که خواب ممکن است بیانگر شیفتگی و علاقه مندی زیاد نسبت به این فرد مشهور خاص در بیداری باشد.

معبرین غربی می گویند: اگر خواب دیدار با یک شخصیت واقعی را در سر می پرورانید، احتمالاً نسبت به بعضی از اطرافیان حسادت دارید. شما احساس می کنید که ناکافی هستید و به نظر می رسد شخص دیگری همواره از شما فراتر می رود. به یاد داشته باشید که شما همواره نمی توانید کامل باشید.

منبع: کتاب فرهنگ تفسیر رویا - تونی کریسپ / ترجمه: امیرحسین میرزائیان

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: setare.com
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8240

به "تعبیر خواب افراد مشهور - مفهوم دیدن شخصیت های معروف چیست؟" امتیاز دهید

10 کاربر به "تعبیر خواب افراد مشهور - مفهوم دیدن شخصیت های معروف چیست؟" امتیاز داده اند | 3.9 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب افراد مشهور - مفهوم دیدن شخصیت های معروف چیست؟"

1 دیدگاه

Hannu 19 خرداد 1400

سلام من خواب دیدم که با خواننده کره ای اگر میشناسید با بلک پینک آهنگ خوندم جلوی یه عالمه نفر بعد اونا به من لبخند می‌زنی میگه بخون ممنون میشم سریع تعبیر کنید و همینطور یکبار دیگه خواب دیدم که من خیلی مشهور شدم ودارم به علاقه مندانم آهنگ میخونم

پاسخ به Hannu
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید