تغییر نحوه برقراری بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری

به گزارش جعبه مهر، تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری بیان کرد که بنا به خواست بازنشستگان و مسئولان کانون های بازنشستگی، فرایند اجرای طرح بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری تغییر کرد.

تغییر نحوه برقراری بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری

به گزارش صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد در جلسه با مسئولان کانون های بازنشستگان کشوری گفت: در پی پیشنهادات و درخواست هایی که بازنشستگان در تماس های تلفنی و فضای مجازی نسبت به فرآیند ثبت نام بیمه تکمیلی عمر و حوادث مطرح کردند، این جلسه برگزار و توضیحات لازم از سوی مسئولان صندوق به روسای کانون های بازنشستگی سراسر کشور ارائه شد.

مرتضایی فرد اضافه نمود: در پی این توضیحات، مسئولان کانون ها نیز پیشنهادها و انتظارات خود را مطرح کردند و جمع بندی نهایی این بود که فرآیند ثبت نام بیمه تکمیلی عمر و حادثه در درگاه الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری، اصلاح گردد.

به گفته وی، با اصلاح فرایند قبلی، بازنشستگانی که تمایل دارند از این پوشش جدید بیمه ای برخوردار شوند؛ با ورود به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس sabasrm.ir و مراجعه به بخش بیمه تکمیلی عمر و حادثه، می توانند ضمن اطلاع از 3 سطح بیمه نامه، نسبت به انتخاب یکی از سطوح و ثبت نام در آن اقدام نمایند. درحالیکه قبلاً به شکل پیش فرض این پوشش بیمه ای برای همه بازنشستگان در نظر گرفته شده بود و افرادی که تمایلی به استفاده از این خدمات بیمه ای نداشتند، می توانستند به درگاه الکترونیکی صندوق مراجعه و انصراف خود را اعلام نمایند.

وی مهلت ثبت نام در این سامانه را تا 25 اسفند امسال اعلام نمود و گفت: امیدواریم با استقبال بازنشستگان، بتوانیم از ابتدای سال 1400 این پوشش بیمه ای را برقرار کنیم.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری همچنین از ارسال اطلاعات کامل و شرایط طرح های ارائه شده برای مدیران استانی صندوق و مسئولان کانون های بازنشستگی سراسر کشور اطلاع داد و اضافه نمود: انتظار می رود از این طریق، امکان اطلاع رسانی دقیق و گسترده به اعضای کانون ها و بدنه جامعه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری فراهم گردد و دیگر، جایی برای ابهام و یا طرح موضوعاتی چون اطلاع نداشتن بازنشستگان از محتوای قرارداد باقی نماند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ابراز امیدواری کرد که با مشارکت کانون های بازنشستگی سراسر کشور و اجرایی شدن پوشش بیمه تکمیلی عمر و حادثه، تجربه مثبتی به دست آید و فعالیت های آینده صندوق در ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی هم با مشارکت بیشتر بازنشستگان در فرایند تصمیم گیری و اجرا همراه گردد.

مرتضایی فر ضمن تشکر از کانون های بازنشستگی کشوری به جهت توجه به امور مربوط به بازنشستگان، بیان کرد امید است با توجه به خدمات بسیار مناسب این بیمه نامه، شرایط حد نصاب لازم برای آغاز طرح از ابتدای فروردین فراهم آید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9292

به "تغییر نحوه برقراری بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر نحوه برقراری بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید