تونل وحشت استقلال و پرسپولیس در آسیا، نمایندگان ایران وقت نفس کشیدن ندارند!

به گزارش جعبه مهر، بازیکنان ملی پوش و با کیفیت تیم های مطرح فوتبال ایران باید خود را برای فصلی سخت و فشرده آماده نمایند فصلی که اگر ریکاوری ها و تمرینات بدنسازی براساس اصول علمی نباشد ممکن است بازیکنان زیادی در آن مصدوم شوند.

تونل وحشت استقلال و پرسپولیس در آسیا، نمایندگان ایران وقت نفس کشیدن ندارند!

فصل فوتبالی سخت4 نماینده ایران از شهریور با مسابقات لیگ قهرمانان شروع می گردد و بازیکنان این تیم فرصتی برای استراحت ندارند.

به گزارش فارس، لیگ برتر نوزدهم یکسال تمام طول کشید! مسابقاتی که از 31 مرداد 1389 شروع شد بالاخره در 30 مرداد سال جاری به انتها می رسد. لیگ فزونی که به دلیل تجهیز استادیوم ها با دو ماه تاخیر شروع شد و سپس ویروس کرونا میهمان ناخوانده و منحوس آن شد تا تیم ها بعد از 4 ماه بلاتکلیفی 8 هفته انتهای رقابت ها را برگزار نمایند.

البته انتها لیگ نوزدهم برای 4 نماینده ایران در آسیا زمانی برای استراحت نیست. استقلال، پرسپولیس، شهرخودرو و سپاهان 24 شهریور باید در لیگ قهرمانان آسیا در قطر به میدان بروند. آن هم در حالیکه پیش از این رقابت ها استقلال با سپاهان، پرسپولیس با برنده بازی نفت مسجدسلیمان و تراکتور تبریز در جام حذفی هم مسابقه دارند.

به این ترتیب باید گفت استقلال و پرسپولیس در شهریور وارد تونل وحشت در آسیا خواهند شد. بازی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم هایی که از نظر امکاناتی و بازیکنان با کیفیت خارجی بسیار برتر از استقلال و پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو هستند. در آسیا دیگر نمی توان با بهانه داشتن بازیکن کرونایی از حضور در بعضی رقابت ها انصراف داد!

از سویی دیگر فصل آینده لیگ برتر قرار است از اواسط مهرماه شروع گردد یعنی تیم های درگیر در لیگ قهرمانان آسیا شاید کمتر از 15 روز فرصت استراحت برای شروع رقابت های فصل بعد را داشته باشند. البته این در صورتی استکه این بازیکنان ملی پوش نباشند و به تیم ملی دعوت نشوند زیرا تیم ملی در مهر و آبان سال جاری نیز 4 رقابت حساس در مقدماتی جام جهانی دارد و بازیکنان ملی پوش این باشگاه ها باید برای تیم ملی هم بازی نمایند.

به این ترتیب به نظر می رسد که بازیکنان ملی پوش و با کیفیت تیم های مطرح فوتبال ایران باید خود را برای فصلی سخت و فشرده آماده نمایند فصلی که اگر ریکاوری ها و تمرینات بدنسازی براساس اصول علمی نباشد ممکن است بازیکنان زیادی در آن مصدوم شوند.

همه این سختی های فوتبالی بعلاوه ویروس منحوس کرونا باعث می گردد که بدانیم چه روزهای سختی در انتظار فوتبال باشگاهی کشورمان است. جام حذفی این فصل نیز 4 مسابقه تا انتها دارد. ابتدا مسابقه معوقه استقلال و سپاهان باید برگزار گردد تا تیم چهارم حاضر در نیمه نهایی تعیین گردد.

سپس دو بازی در نیمه نهایی و یک مسابقه در فینال که شاید این مسابقات قبل از 24 شهریور 99 به انتها برسد. پرسپولیس می خواهد دوباره دبل کند و قهرمان جام حذفی گردد. شاگردان مجیدی برای کسب این جام و دفاع از اعتبار خود به آب و آتش خواهند زد. تراکتور هم می خواهد یک جام به هوادارانش تقدیم کند. در واقع تنها تیمی که خیلی شانس قهرمانی ندارد نفت مسجدسلیمان است. با این حال نمی توان این تیم را دستکم گرفت. فراموش نکنیم در جام حذفی سال های اخیر تیم هایی از لیگ یک هم به فینال رسیده اند.

به این ترتیب مسابقاتی هیجان انگیز، جذاب و سخت پیش روی تیم های محبوب فوتبال ایران است اما تنها افسوس غیبت تماشاگران در استادیوم هاست که همه امیدواریم ویروس کرونا را شکست بدهیم تا دوباره روزهای خوب برگردد روزهایی که تماشاگران در استادیوم حضور داشتند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6850

به "تونل وحشت استقلال و پرسپولیس در آسیا، نمایندگان ایران وقت نفس کشیدن ندارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تونل وحشت استقلال و پرسپولیس در آسیا، نمایندگان ایران وقت نفس کشیدن ندارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید