ثبت قراردادهای جدید در روز پایانی جابجایی فوتبال انگلیس

با وجود به سرانجام رسیدن مهلت جابجایی در لیگ برتر انگلیس قراردادهای جدیدی ثبت شد.

ثبت قراردادهای جدید در روز پایانی جابجایی فوتبال انگلیس

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، پس از خاتمه مهلت قانونی جابجایی تابستانی در فوتبال انگلیس، بعضی بازیکنان قرارداد از پیش معین شده خود را ثبت کردند.

البته این قراردادها در زمان قانونی ثبت شده بود اما باشگاه ها به خاطر انجام بعضی مراحل اداری کمی بعد از خاتمه مهلت، خبر رسمی را گفتند. بر این اساس انتقال های ذیل قطعی و رسانه ای شد.

21:35 - پرائت شاگرد راجرز شد

دنیس پرائت پس از انجام 107 بازی برای سامپدوریا به جمع شاگردان برندان راجرز در لسترسیتی ملحق شد. ارزش این انتقال 24 میلیون یورو عنوان شده است. با توجه به اینکه مدارک لازم تا قبل از مهلت معین شده به سازمان لیگ انگلیس تحویل داده شده بود، انتقال این بازیکن حدود دو ساعت پس از بسته شدن پنجره جابجایی نهایی شد. پرائت 25 ساله با امضای قراردادی پنج ساله، پس از جیمز جاستین، آیوزه پرز و یوری تیلمانس به چهارمین ورودی تابستانی روباه ها تبدیل شد.

21:23- اجاریا به ردینگ قرض داده شد

اوی اجاریا با قراردادی یک ساله و به طور قرضی از لیورپول به ریدینگ پیوست. در قرارداد اجاریا بندی وجود دارد که باشگاه ریدینگ فصل بعد می تواند قرارداد او را قطعی کند.

21:20: چلسی بازیکن قرض داد

تروه چالوبا به صورت قرضی از تیم چلسی به هادرزفیلد پیوست. قرارداد او یک ساله است.

21:15 - منچسترسیتی باز هم دروازه بان خرید

باشگاه منچسترسیتی گفت که اسکات کارسون، دروازه بان باسابقه انگلیسی را به خدمت گرفته است. این سنگربان با امضای قراردادی قرضی و به مدت یک سال از دربی کانتی راهی منچسترسیتی شده است.

21 - مدافع جوان آرسنال در برنتفورد

دومینیک تامپسون، مدافع چپ 19 ساله و انگلیسی باشگاه آرسنال، با قراردادی سه ساله به برنتفورد پیوست. قرارداد او این گزینه را دارد که برای یک سال دیگر نیز تمدید گردد. تامپسون از 12 سالگی به آموزشگاه آرسنال ملحق شد و فرصت بازی برای تیم اصلی را پیدا نکرد.

21 - لوسلسو به تاتنهام پیوست

جووانی لوسلسوی آرژانتینی با امضای قرارداد قرضی یک ساله راهی تاتنهام شد. هافبک تیم ملی آرژانتین حالا فرصت این را دارد تا در لندن زیر نظر هموطن خود کار کند. اسپرز امکان دائمی کردن این قرارداد در خاتمه فصل پیش رو آن هم در ازای 60 میلیون یورو را دارد. لوسلسو در تیم جدیدش شماره 18 را بر تن خواهد نمود.

20:58 - ردموند با ساوتهمپتون تمدید کرد

باشگاه ساوتهمپتون از تمدید قرارداد چهار ساله با ناتان ردموند اطلاع داد. ردموند 25 ساله در خاتمه فصل گذشته به جایزه بهترین بازیکن باشگاه از نگاه هواداران و بازیکنان تیم ساوتهمپتون دست یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 14 شهریور 1398 شناسه مطلب: 2478

به "ثبت قراردادهای جدید در روز پایانی جابجایی فوتبال انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت قراردادهای جدید در روز پایانی جابجایی فوتبال انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید