ثبت نام بیش از 300 خواهر داوطلب خادمی شهدا در استان خوزستان

به گزارش جعبه مهر، مسئول واحد خواهران کمیته خادمین شهدای استان خوزستان گفت:بیش از 300 نفر از خواهران در سایت خادمین شهدا از استان خوزستان ثبت نام کردند.

ثبت نام بیش از 300 خواهر داوطلب خادمی شهدا در استان خوزستان

به گزارش خبرنگاران، تاجدینیان، مسئول واحد خواهران کمیته خادمین شهدای استان خوزستان شرح داد: از 10 آذرماه تا 22 آذر ماه سال جاری، 319 نفر از خواهران استان خوزستان به عنوان داوطلبان جدید خادمی شهدا در سایت کوله بار ثبت نام نموده اند.

وی اضافه نمود: از این تعداد بیشترین آمار ثبت نامی به شهرهای اهواز با 90 نفر ، دزفول با 41 نفر و رامهرمز با 29 نفر اختصاص دارد که بیشترین این افراد را دانشجویان با 106 نفر ، خانه دار با 83 نفر و دانش آموز با 45 نفر تشکیل می دهند. سیر مراحل گزینش این داوطلبان در حال اجرا است که ان شاء الله در بازه اردوهای عمومی سال 97-98 از انتهای سال 97 تا 15 فروردین سال 98 ان شاء الله بکارگیری خواهند شد.

تاجدینیان گفت: انجام مصاحبه همه این عزیزن در محل حرم مطهر حضرت علی بن مهزیار اهوازی همه ساله برگزار می گردد که سال جاری نیز داوطلبین جدید در این مکان مطهر سیر مراحل گزینشی و مصاحبه را طی خواهند کرد . اکثر ثبت نامی های سال جاری خواهران مجرد هستند.مسن ترین فرد ثبت نام کننده 49سال و جوان ترین فرد 14 سال سن دارد.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 925

به "ثبت نام بیش از 300 خواهر داوطلب خادمی شهدا در استان خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام بیش از 300 خواهر داوطلب خادمی شهدا در استان خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید