حذف سه بانوی پینگ پنگ باز ایران از مسابقات بین المللی عمان

سه بانوی پینگ پنگ باز ایران از بخش انفرادی مسابقات بین المللی تنیس روی میز عمان حذف شدند و تنها پریناز حاجیلو به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.

حذف سه بانوی پینگ پنگ باز ایران از مسابقات بین المللی عمان

به گزارش خبرنگاران، در روز دوم مسابقات بین المللی عمان که امروز (پنج شنبه) برگزار گردید، بانوان ایران در دو بخش انفرادی زیر 21 و بزرگسال به مصاف حریفان خود رفتند. اما در نهایت سه نفر از آنها با قبول شکست از دور رقابت ها کنار رفتند. تنها پریناز حاجیلو بود که در بخش زیر 21 سال پیروز شد به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

در بخش زیر 21 سال مهشید اشتری سه بر یک برابر نماینده سنگاپور مغلوب شد و حذف شد. در ادامه ملیکا کرمی هم سه بر صفر مغلوب مریم الهودابی از مصر شد و از دور رقابت ها کنار رفت. اما پریناز حاجیلو با پیروزی سه بر صفر برابر نماینده مصر به یک هشتم نهایی صعود کرد. او در این مرحله از ساعت 10و 45 دقیقه فردا به مصاف نماینده بلاروس می رود.

در بخش انفرادی بزرگسالان ندا شهسواری با شکست سه بر صفر برابر پینگ پنگ باز هندی از دور رقابت ها حذف شد. مهشید اشتری نیز در اولین بازی خود سه بر یک مغلوب نماینده مصر شد و در ادامه با همین نتیجه به پینگ پنگ باز اسلواکی باخت تا او هم دیگر حذف شده ایران باشد. ملیکا کرمی هم سه بر صفر برابر نماینده هند مغلوب شد و از دو رقابت ها کنار رفت.

تیم دو نفره ملیکا کرمی و پریناز حاجیلو در بخش دوبل این مسابقات تا ساعتی دیگر برابر حریف خود به میدان می رود.

در روز نخست این مسابقات هم دختران پینگ پنگ باز ایران دو پیروزی و 10 شکست به دست آوردند.

مسابقات بین المللی تنیس روی میز عمان از 29 اسفند تا 4 فروردین ماه برگزار می گردد و در بخش بانوان ندا شهسواری، مهشید اشتری، پریناز حاجیلو و ملیکا کرمی چهار نماینده ایران هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 8 تیر 1398 شناسه مطلب: 1362

به "حذف سه بانوی پینگ پنگ باز ایران از مسابقات بین المللی عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف سه بانوی پینگ پنگ باز ایران از مسابقات بین المللی عمان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید