خبرنگاران متقاضیان مسکن ملی در مهاباد 348 میلیارد ریال واریز کردند

به گزارش جعبه مهر، مهاباد- خبرنگاران- رییس اداره راه و شهرسازی مهاباد گفت: 870 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان ضمن افتتاح حساب شخصی، 348 میلیارد ریال واریز کرده اند.

خبرنگاران متقاضیان مسکن ملی در مهاباد 348 میلیارد ریال واریز کردند

سوران کریمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: پول واریز شده در حساب شخصی متقاضیان به صورت بلوکه باقی خواهد ماند و با توجه به پیشرفت فیزیکی از حساب آنان به پیمانکار پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: در مهاباد بیش از 6 هزار و 60 نفر در سامانه طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد 870 نفر پیروز به پرداخت وجه اولیه به شماره حساب های خود شدند.

رییس اداره راه و شهرسازی مهاباد با بیان اینکه روز گذشته مهلت پرداخت وجه این طرح به اتمام رسیده، گفت: واریز نشدن وجه 400 میلیون ریالی متقاضیان مسکن ملی به معنی انصراف آنان از این طرح بوده است.

کریمی اضافه نمود: این مبلغ به صورت علی الحساب تعیین شده است و در صورت نیاز به پرداخت سهم آورده از سوی متقاضیان در مراحل بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تاکید کرد: به اندازه کافی و با لحاظ تمام واجدین شرایط زمین و سایر زیرساخت ها برای احداث مسکن اقدام ملی در این شهرستان فراهم شده و هیچ مسئله ای در این زمینه وجود ندارد.

طرح اقدام ملی تولید وعرضه مسکن به منظور احداث 400 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شد که از این تعداد سهم آذربایجان غربی نزدیک به 21 هزار واحد است.

استفاده نکردن از تسهیلات مسکن در سال های پس از انقلاب اسلامی، متاهل بودن، سکونت بیش از پنج ساله در محل مورد تقاضا از جمله مهمترین ملزومات ثبت نام در این طرح به شمار می رود.

مهاباد با 240 هزار نفر جمعیت در جنوب این استان واقع شده است.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: ایرنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8777

به "خبرنگاران متقاضیان مسکن ملی در مهاباد 348 میلیارد ریال واریز کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران متقاضیان مسکن ملی در مهاباد 348 میلیارد ریال واریز کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید