خبر خیلی خوب برای پرسپولیسیها در فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش جعبه مهر، برخی منابع خبری در قطر اعلام کرده اند با تصمیم مشترک AFC و کمیته محلی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه، 19 دسامبر (29 آذر) میان پرسپولیس ایران و نماینده شرق آسیا با حضور تماشاگران انجام خواهد شد.

خبر خیلی خوب برای پرسپولیسیها در فینال لیگ قهرمانان آسیا

ایرانیان مقیم قطر نیز می توانند طبق پروتکل های اعلامی برای حمایت از پرسپولیس بلیت این بازی را تهیه کنند و در استادیوم الجنوب از کننده ایران در فینال حمایت کنند. قرار است برای فینال جام امیر که 18 دسامبر در استادیوم الریان برگزار می شود تا چهارمین استادیوم جام جهانی 2022 افتتاح شود، 50 درصد ظرفیت استادیوم بلیت فروشی انجام شود و طبق همین پروتکل ها برای فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز بلیت فروشی صورت بگیرد.

تمامی تماشاگرانی که برای فینال امیر کاپ و لیگ قهرمانان آسیا قصد حضور در استادیوم ها را دارند، باید تست کرونا بدهند و طبق اطلاعات ثبت شده آنها در صورت منفی بودن تست کرونا بلیت به آنها فروخته می شود.

برای ورود به استادیوم ها نیز بار دیگر شرایط افراد با اپلیکیشن هایی که داشتن آن در قطر اجباری است و شرایط سلامت افراد را نمایش می دهد، کنترل خواهد شد و در صورت سبز بودن شرایط اجازه حضور در استادیوم داده می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8589

به "خبر خیلی خوب برای پرسپولیسیها در فینال لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خیلی خوب برای پرسپولیسیها در فینال لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید