دامبو واژه ای که ترامپ مدیر سرویس مخفی آمریکا را مسخره کرد

به گزارش جعبه مهر، ایسنا نوشت: دونالد ترامپ با تمسخر چهره مدیر سرویس مخفی که زیر نظر وزارت امنیت داخلی کار می کند، به خاطر بزرگی گوش های این مقام او را دامبو خطاب کرده بود.

دامبو واژه ای که ترامپ مدیر سرویس مخفی آمریکا را مسخره کرد

روزنامه نیویورک تایمز دوشنبه به نقل از دو مقام گزارش داد، دونالد ترامپ چهره آقای راندولف الس را مورد تمسخر قرار داده و گوش های او را شبیه دامبو دانست که بچه فیلی انیمیشنی از والت دیزنی با گوش های بسیار بزرگ بود.

تایمز همچنین گزارش داد ترامپ اندکی پیش از دست مدیر سرویس مخفی کشورش خشمگین شده بود.

کاخ سفید دوشنبه از برکناری الس و جایگزین شدن جیمز ام. موری به عنوان مدیر جدید سرویس مخفی آمریکا خبر داد. سارا هاکبی سندرز، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: راندولف الس به عنوان مدیر سرویس مخفی ایالات متحده عملکرد فوق العاده ای در دو سال گذشته داشت و رئیس جمهوری آمریکا بابت خدمات 40 ساله او برای کشور سپاسگزار است. آقای الس به زودی ما را ترک می کند و رئیس جمهوری ترامپ جیمز ام . موری را که از اعضای فعال سوریس مخفی ایالات متحده است، به عنوان جانشین او انتخاب کرده است و کار او از ماه مه آغاز می شود.

کارکنان سرویس مخفی آمریکا به تایمز گفتند، برکناری الس احتمالا با بازداشت یک زن چینی که اجازه ورود به تفرجگاه مارالاگو را پیدا کرده بود اما یک دستگاه حاوی نرم افزارهای مخرب به همراه داشت، سرعت گرفته است.

2323

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1460

به "دامبو واژه ای که ترامپ مدیر سرویس مخفی آمریکا را مسخره کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دامبو واژه ای که ترامپ مدیر سرویس مخفی آمریکا را مسخره کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید