ترامپ:بایدن پیروز شود،ایران صاحب خاورمیانه می شود، با رای دیوان عالی پیروز می شوم،بورس مانند موشک اوج می گیرد!

به گزارش جعبه مهر، رئیس جمهور آمریکا در کمپین انتخاباتی پنسیلوانیا هدف از معین قاضی دادگاه عالی فدرال را فاش کرد و گفت که با رای دیوان عالی پیروز می شوم، او همچنین با تاختن به رقیب دموکرات خود گفت که با پیروزی بایدن ایران صاحب خاورمیانه می شود.

ترامپ:بایدن پیروز شود،ایران صاحب خاورمیانه می شود، با رای دیوان عالی پیروز می شوم،بورس مانند موشک اوج می گیرد!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، وب سایت شبکه خبری سی ان بی سی نیوز گزارش داد: رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در پنسیلوانیا احتمال داد با رای دیوان عالی در این انتخابات پیروز شود و پیشاپیش بابت آن تشکر کرد.

دونالد ترامپ روز شنبه در چهار گردهمایی پنسیلوانیا که اکنون مهم ترین ایالت رقابتی برای مشخص سرنوشت انتخابات آمریکا شده است، حضور یافت.

اگرچه عمده اظهارات وی به صورت مکتوب و شبیه به هم هستند اما در برخی موارد که بداهه گویی دارد، پشت پرده ذهنی او را نمایان می سازد.

رئیس جمهوری آمریکا در حالی که می خواست وعده های انتخاباتی خود را بشمارد، گفت: اگر سه شنبه پیروز شدیم یا کمی بعد از آن با تشکر از دادگاه عالی پیروز شدیم... شما یک بورس اوراق بهادار را می بینید که همچون سفینه فضایی پیش خواهد رفت.

ترامپ افزود: سه روز دیگر ، این ایالتی است که رویای آمریکایی را نجات خواهد داد. در تاریخ 3 نوامبر، ما پیروز پنسیلوانیا خواهیم بود و برای چهار سال دیگر در آن کاخ سفید بسیار زیبا، پیروز خواهیم شد.

وی ادامه داد: اگر بایدن پیروز شود، هیچ فرکینگ(استخراج نفت با شکست پوسته زمین)، نفت، گاز طبیعی، شغل و آینده وجود نخواهد داشت. در دوره بایدن، قیمت گاز منفجر خواهد شد.

نامزد جمهوریخواستار در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، افزود: درآمد خانواده ها به شدت سقوط خواهد کرد و صنعت فرکینگ برای همیشه غیرقانونی اعلام خواهد شد. با رای شما، من مالیات طبقه متوسط را حتی بیشتر کاهش می دهم. منظورم این است که ما آنها را در بالاترین سطح تاریخ کشورمان کاهش می دهیم. حتی بیشتر.

ترامپ اظهار کرد: من همیشه از انرژی پنسیلوانیا دفاع می کنم و آن ارتقا می دهم. دیگر تعطیلی ایالت وجود نخواهد داشت. ما قصد نداریم تعطیل کنیم. دیگر هرگز قفل نخواهیم زد.

وی در یکی از این گردهمایی ها به کابینه احتمالی جو بایدن اشاره کرد و گفت: جو بایدن رادیکال ترین کابینه چپ تاریخ را منصوب می کند. بتو اورورک مسئول توقیف اسلحه خواهد بود. الیزابت پوکاهونتاس وارن طبق آنچه آنها می گویند مسئول خزانه داری ایالات متحده خواهد بود.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: همچنین الکساندریا اوکازیو کورتز و سه نفر دیگر سیاست اقلیمی را اجرا خواهد کرد. من تعجب می کنم که آیا او حتی یک دوره درباره آب و هوا گذرانده است. من فکر نمی کنم چنین باشد.

ترامپ افزود: ایلهان عمر عهده دار امنیت ملی می شود. تعجب نمی کنم بگویند خانم ها و آقایان، ما خوشحالیم که ایلهان عمر را برای اداره امنیت ملی معرفی کنیم. او قرار است عهده دار محافظت از مرزهای ما شود.

رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه تمام کشورها خواستار شکست خوردن وی در انتخابات ریاست جمهوری هستند، مدعی شد اگر رقیب دموکرات وی در انتخابات پیروز شود، چین آمریکا را تصاحب کرده و ایران نیز صاحب غرب آسیا می شود.

به نوشته رسانه های آمریکایی، ترامپ مدعی شد: اگر بایدن [در انتخابات پیروز شود]، چین آمریکا را تصاحب می کند و ایران و اخوان [المسلمین] نیز خاورمیانه را صاحب می شوند.

وی در ادامه ادعاهای خود افزود: چین می خواهد من کنار بروم. ایران می خواهد من کنار بروم. آلمان می خواهد من کنار بروم، همه آنها می خواهند من کنار بروم، اما ما اکنون اینجا هستیم، نه؟

خبرنگار شبکه صدای آمریکا به نقل از ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: اگر من پیروز شوم، شاهد آن خواهید بود که بازار بورس مانند موشک اوج می گیرد.

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با چینی خطاب کردن ویروس کووید19 و در حالی که حدود 10 ماه از شیوع این بیماری می گذرد، افزود: این همه گیری به سرعت ریشه کن خواهد شد. ما این طاعون چینی را محو می کنیم.

وی با حمله مجدد به رقیب دموکرات خود گفت: بایدن مرد پر تنفری است. شما این را هنگامی که وی در سخنرانی هایش فریاد می زند، شاهد هستید.

پیش از این، بایدن با بیان اینکه زمان آن رسیده که ترامپ چمدانش را ببندد و به خانه برود، گفته بود: طی سه روز، ما می توانیم به این ریاست جمهوری که باعث تفرقه ملت ما شده و در حمایت از مردم شکست خورده و در شعله های تنفر دمیده انتها دهیم.

310 310

namasho.com: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

جعبه مهر: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای جعبه مهر

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8147

به "ترامپ:بایدن پیروز شود،ایران صاحب خاورمیانه می شود، با رای دیوان عالی پیروز می شوم،بورس مانند موشک اوج می گیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ:بایدن پیروز شود،ایران صاحب خاورمیانه می شود، با رای دیوان عالی پیروز می شوم،بورس مانند موشک اوج می گیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید