داورزنی: ورزشکاران ما شرایط خاص مملکت را درک نمایند

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی عصر امروز چهارشنبه در این نشست که با حضور نماینده سازمان مالیاتی کشور برگزار گردید، گفت: یکی از مهم ترین دغدغه های فدراسیون های ورزشی مباحث مالیاتی بود که در سال های اخیر به نوعی فدراسیون های ما را دچار شوک نموده است.

داورزنی: ورزشکاران ما شرایط خاص مملکت را درک نمایند

وی اضافه کرد: درست است که فدراسیون های ورزشی از پرداخت مالیات معاف هستند اما باید اظهار نامه مالیاتی را تسلیم اداره مالیات نمایند که این کار طی 4 الی 5 سال انجام نشد و مسائل زیادی را بوجود آورد. برای برطرف این مسائل جلسات زیادی برگزار کردیم و از نماینده اداره مالیات هم دعوت کردیم که ابهامات بخصوص در بحث مالیات بر ارزش اضافه کرده را شرح بدهند.

داورزنی تاکید نمود: البته از ابتدای سال 96 همه اظهارنامه ها رد شده و مسئله ای وجود ندارد، اما برای حل مسائل قبلی در این حوزه باید از حداکثر ظرفیت و ابزارهای قانونی استفاده کنیم تا با کار کارشناسی همه موارد مرتفع گردد.

وی در مورد پرداخت پاداش قهرمانان مدال آور در بازی های آسیایی گفت: یک کوشش مضاعف و همه جانبه اجرا شده تا این مراسم به موقع برگزار و پاداش ها پرداخت گردد. سال گذشته 31 اردیبهشت تجلیل از قهرمانان برگزار گردید و سال جاری هم به زودی این مراسم برگزار خواهد شد و از برنامه عقب نیستیم. همه ورزشکاران شرایط خاص مملکت را قطعاً درک می نمایند و شایسته نیست با تصمیمات احساسی کارهایی انجام دهند که باعث التهاب بیشتر جامعه در چنین روزهایی گردد.

داورزنی در سرانجام تاکید نمود: در حالی جوانان گمنام این مملکت در مرزهای شرقی و غربی مظلومانه جانشان را برای این خاک می دهند، ورزشکاران ما نباید برای چند ریال کمتر یا بیشتر مشکل ایجاد نمایند. اگر کسی مدال را برای پاداش و سکه و نه برای بالا بردن پرچم کشورش گرفته برای این آب و خاک به میدان نرود بهتر است.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1759

به "داورزنی: ورزشکاران ما شرایط خاص مملکت را درک نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: ورزشکاران ما شرایط خاص مملکت را درک نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید