راه اندازی سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه آذربایجان شرقی

به گزارش جعبه مهر، مدیر عامل شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر با اشاره به راه2 اندازی سامانه مقایسه و خرید آنلاین گفت: این سامانه ارائه دهنده آنلاین خدمات بیمه ای از طرف شرکت های بیمه گر برای عموم مردم است.

راه اندازی سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه آذربایجان شرقی

ایوب توحیدنیا، مدیر عامل شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر تبریز در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران، گفت: ما در منطقه شمالغرب کشوراولین شرکتی هستیم که درزمینه بیمه از سوی پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی برای استقرار در مرکز رشد فن آوری های پیشرفته دانشگاه شهید مدنی آذربایجان پذیرفته شدیم

توحیدنیا با اشاره به راه اندازی سامانه مقایسه وخرید آنلاین بیمه تحت عنوان بیمه سی اعلام کرد: این سامانه ارائه دهنده آنلاین خدمات بیمه ای از طرف شرکت های بیمه گر برای عموم مردم است که علاوه بر ارائه انواع بیمه نامه ها، بیمه نامه کروناوبیمه نامه درمان تکمیلی خانواده نیز ارائه میگردد.

مدیرعامل شرکت کارگزاری رسمی آینده نگر تبریز در ادامه اعلام کرد: عموم مردم با توجه به گسترش ویروس کرونا، به جای اینکه بصورت حضوری به مراکزودفاتر بیمه مراجعه نمایند می توانند به صورت آنلاین با مراجعه به سایت www.Bimasi.irویانصب اپلیکیشن آن درگوشی همراه از خدمات بیمه مورد احتیاج بهره مند شوند.

توحیدنیا اظهار داشت: هدف ما از استقرار در مرکز رشد فن آوری های پیشرفته دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ارائه راهکارهای نوین برای انجام خدمات آنلاین بیمه ای ،آموزش وفرهنگسازی عمومی درحوزه بیمه واستفاده ازظرفیت های علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برای رشد و توسعه بیمه و ارائه خدمات دانش بنیان در حوزه خدمات بیمه است.

توحیدنیا در ادامه اضافه نمود: بیمه نامه هایی که در این سامانه ارائه می گردد بیمه نامه هایی هستند که از سوی شرکت های بیمه بازرگانی صادرمیگردند و ما به عنوان کارگزاربیمه دارای پروانه فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان مشاور بیمه ای بیمه گذاران براساس احتیاج های عموم مردم بیمه نامه ها را طراحی وارائه می نماییم.

وی ادامه داد: بیمه گذار با مراجعه به سامانه بیمه سی می تواند احتیاجهای بیمه که ما به زبان ساده طراحی نموده ایم را به صورت آنلاین مقایسه و ازشرکت بیمه منتخب خود خریداری کنید .

توحیدنیا درباره ارایه بیمه نامه کرونا یادآورشد: بیمه نامه حوادث برای این کار طراحی شده است که با پوشش بیماری کرونا ارائه می گردد و هزینه های شامل بستری وغرامت روزانه بستری در بیمارستان به خاطر کرونا و فوت فرد را علاوه بر حوادث پوشش می دهد.

وی تاکید نمود: بیمه سی سامانه مقایسه آنلاین بیمه بوده بیمه گذار برای دریافت اطلاعات بیمه احتیاج نیست به تک تک شرکت های بیمه مراجعه کند و تمام بحث مقایسه قیمت وشرایط خدما ت بیمه در سامانه بیمه سی ارائه شده است.

توحیدنیا اعلام کرد: با توجه به اینکه بیمه مرکزی بیمه نامه فیزیکی را حذف نموده است در این سامانه وقتی بیمه نامه بیمه گذار صادر می گردد در پروفایل بیمه گذار بارگذاری می گردد و مشتری با مراجعه به سایت و وارد کردن مشخصات اطلاعات بیمه نامه را مشاهده وآن رادریافت و حتی می تواند اصالت آن را از سامانه سنهاب بیمه مرکزی آنالیز نمایند.

وی در ادامه گفت: کارگزاربیمه از نظر قانون به عنوان نماینده بیمه گذاراست در این راستا، بیمه گذار با مراجعه به دفاتر کارگزاربیمه می تواند احتیاجهای بیمه ای خود را مطرح کند و کارگزار با توجه به خواسته مشتری بیمه های مورد احتیاج را ارائه ومعرفی کرد و ازصدور بیمه نامه تاخسارت درکنارمشتری است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7948

به "راه اندازی سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید