رد پیشنهاد فدراسیون فوتبال عربستان از سوی عراقی ها

به گزارش جعبه مهر، فدراسیون فوتبال عراق پیشنهاد همتای عربستانی خود را جهت برگزاری بازی دوم در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 در یکی از کشورهای خلیج فارس به جای مالزی را رد کرد.

رد پیشنهاد فدراسیون فوتبال عربستان از سوی عراقی ها

به گزارش جعبه مهر، عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال عراق به دعوت احمد عید همتای عربستانی خود جهت برگزاری جلسه ای مشترک راهی امان پایتخت اردن شده بود تا مسائل فراوان این دو کشور در حوزه فوتبال مورد بحث و آنالیز قرار بگیرد.

فدراسیون فوتبال عراق پس از سرانجام این جلسه پیرامون پیشنهاد رئیس فدراسیون فوتبال عربستان برای تغییر محل بازی تیم های ملی این دو کشور به اردن یا یکی دیگر از کشورهای حوزه خلیج فارس بیان کرد ایران و مالزی دو انتخاب نهایی عراقی هستند و هیچ تغییری در آن ایجاد نخواهد شد.

علی جبار ، نایب رئیس فدراسیون فوتبال عراق تاکید نمود: پس از امتناع تیم ملی عربستان از بازی در ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 مالزی را انتخاب کردیم و تمام مراحل لازم را برای برگزاری این بازی انجام دادیم.

ظاهرا رئیس فدراسیون فوتبال عربستان با دعوت از همتای عراقی خود در جلسه اردن به جای بحث برای حل و فصل مسائل فوتبالی این دو کشور سعی داشته خواسته های غیر معقول خود را به طرف عراقی تحمیل کند که با واکنش سریع رسانه ای فدراسیون فوتبال عراق روبرو شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3930

به "رد پیشنهاد فدراسیون فوتبال عربستان از سوی عراقی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد پیشنهاد فدراسیون فوتبال عربستان از سوی عراقی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید