رضایت 91 درصد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از رعایت اصول بهداشتی

به گزارش جعبه مهر، معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: 91 درصد داوطلبان از رعایت الزامات و اصول بهداشتی در طول برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رضایت داشتند.

رضایت 91 درصد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از رعایت اصول بهداشتی

به گزارش خبرنگار ، علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد با رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: از 225 هزار نفری که برای آنها پرسشنامه ارسال شد، 83 هزار نفر به سه سوال ما پاسخ دادند، سوال اول در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی، سوال دوم درباره رعایت فاصله گذاری اجتماعی و سوال سوم درباره رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی عوامل اجرایی بود.

او با اشاره به رضایت 91 درصد داوطلبان از رعایت الزامات و اصول بهداشتی در طول برگزاری آزمون، گفت: 87 درصد اعلام کردند که فاصله گذاری اجتماعی به خوبی رعایت شده است و 93 درصد هم اعلام کردند که اقدامات لازم از سوی عوامل اجرایی به خوبی صورت گرفته است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه شرکت در مراسم عروسی ، عزا، مهمانی ها و مسافرت ها بیش از 84 درصد در انتقال ویروس نقش دارد، اضافه کرد : به خاطر لذت بردن از چند ساعت مهمانی، عروسی و مسافرت نباید جان عزیزانمان را به خطر انداخت، مسافرت ها نقش بسیار زیادی در میزان بستری ها دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6982

به "رضایت 91 درصد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از رعایت اصول بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت 91 درصد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از رعایت اصول بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید