روایت جدید خبرنگار سی ان ان از زندگی خصوصی ملانیا و ترامپ

به گزارش جعبه مهر، فارس نوشت: یک خبرنگار آمریکایی در کتابی درباره ویژگی های شخصیتی همسر رئیس جمهور آمریکا به این موضوع اشاره کرده که ملانیا در کاخ سفید به طور جداگانه از رئیس جمهور آمریکا زندگی می کند.

روایت جدید خبرنگار سی ان ان از زندگی خصوصی ملانیا و ترامپ

کیت بنت خبرنگار شبکه خبری سی ان ان در کتابی که درباره ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا نوشته به برخی از ویژگی های اخلاقی بانوی نخست آمریکا اشاره کرده است.

وی در این کتاب اشاره کرده که ملانیا فردی بسته بوده و ترجیح می دهد که مصاحبه مطبوعاتی نداشته باشد و به ندرت با محافظان خود صحبت می کند و در کاخ سفید بخش مخصوص به خود دارد.

البته در بخشی از این کتاب اشاره شده که ملانیا شخصی عادی بوده و به صورت محبت آمیز با کارمندان کاخ سفید رفتار می کند.

در این کتاب نوشته شده که ملانیا زندگی جداگانه ای از همسرش داشته و معمولا در طبقه سوم کاخ سفید زندگی می کند، جایی که اتاق مادر میشل اوباما همسر رئیس جمهور سابق آمریکا بوده است و دونالد ترامپ نیز در اتاق اصلی کاخ سفید در طبقه اول به استراحت می پردازد.

نویسنده این کتاب اشاره کرده که دوری ملانیا و رئیس جمهور سبب شد تا ازدواج آنها پایدار بماند در غیر اینصورت و اگر آنها زمان بیشتری را با یکدیگر سپری می کردند، زندگی مشترک آنها دوام نمی آورد.

کیت بنت که این کتاب را با نام Free, Melania منتشر کرده معمولا به زندگی داخلی در کاخ سفید و به خصوص همسران رؤسای جمهور آمریکا می پردازد.

2323

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4120

به "روایت جدید خبرنگار سی ان ان از زندگی خصوصی ملانیا و ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت جدید خبرنگار سی ان ان از زندگی خصوصی ملانیا و ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید